• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות ילדים

הסעות ילדים

הסעות ילדים

הילדים שלכם הם הנכס היקר ביותר שיש לכם, משהו שאי אפשר לקנות מהחנות ולעולם לא יהיה ילד בדיוק כמו הילד שלכם. לכן כשאתם בוחרים חברת הסעות לילדים חשוב להקפיד על חברה אחראית שמבינה בתחום הסעות לבתי ספר ויודעת לשמור גם על כללי הבטיחות.

הסעות ילדים עם צרכים שונים

כשאתם מזמינים הסעות לילדים עליכם לוודא שהנהגים הם בעלי רישיון להסעת ילדים. לא לכל הנהגים יש רישיון להסעת ילדים ולכן חשוב מאד לברר אצל החברה מי הנהג, איזה רישיון יש לו, ומי יחליף את הנהג במקרה שיהיה חולה.

כמו כן כשמסיעים ילדים אי אפשר להוריד אותם בתחנת אוטובוס אם אין שם מבוגר, לכן על הנהגים להיות סבלניים ולהיות מוכנים שלא יוכלו להוריד ילד מסויים ויצטרכו לחזור לאותה תחנה בסוף הסיבוב אם לא יחכה שם מבוגר. כמובן, על ההורים להיות אחראיים ולצאת לפגוש את ההסעה אך כידוע יש הורים שלא תמיד כייף לעבוד איתם ואין מה לעשות חוץ מלהיות סובלניים.

בנוסף, בדרך כלל בהסעה רגילה אין צורך בסיוע אך כשמדובר בהסעות ילדים יש צורך במבוגר נוסף שיעזור לילדים לעלות ולרדת מההסעה. בדרך כלל המבוגר הזה יהיה שייך לגן ילדים או בית הספר בו הילדים לומדים אך אם ביום אחד אין מבוגר נוסף על הנהג לצאת מרכב ההסעות ולעזור לילדים בעצמו.

ומה לגבי רכב ההסעות?

על רכב ההסעות להיות בעל מספר מושבים מתאים למספר הילדים, כשהמושבים מרווחים מספיק לאפשר כסא בטיחות או בוסטר לכל ילד בהתאם לגילו ולמבנה גופו. אין לוותר על כסאות בטיחות לילדים אפילו כשמדובר בנהג מחליף ליום אחד.

על רכב ההסעות להיות בעל מיגוז אוויר או לחילופין עם חלונות בצדדים שאפשר לפתוח ולסגור כדי לאפשר זרימת אוויר וכך להבטיח את בריאות הילדים. לאחר שהנהג מסיים להסיע את הילדים עליו לקום מכסאו ולעשות סיבוב בתוך רכב ההסעות כדי לוודא שלא נשכח אף ילד.

לפני שאתם בוחרים חברה להסעות ילדים תבדקו שהחברה שומרת על כללי הבטיחות!

לחצו כאן לפרטים נוספים על שירותי הסעות

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם