• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות איכותיות ובטוחות

הסעות איכותיות ובטוחות

הסעות איכותיות ובטוחותלאחרונה, הולך וגובר הרצון של יחידים ומשפחות לצאת לטיולים מאורגנים ברחבי הארץ. בין אם מדובר בקבוצות אורגניות שיוצאות לימי גיבוש וכיף ובין אם מדובר בקבוצות של אנשים שחוברים  יחד לטייל כקבוצה. אם אתם עוסקים בהפקה וארגון ש טיולים לקבוצות, אתם מודעים לכך שאחד הנושאים החשובים והקריטיים במיוחד לצלחת הטיול הוא איכות חברת ההסעות במסגרת הטיול.

כל מי שעוסק בטיולים מאורגנים ומשתמש תדיר בשירותי הסעות, מכיר את הסיטואציה בה ההסעה פשוט הורסת את הטיול. נהג עצבני, אוטובוס ישן ולא נעים, לכלוך וריח לא נעים או חוסר מיומנות של הנהג, יכולים לגרום לכל חברי הקבוצה להרגיש שלא בנוח ,לקטר ולהיות עצבניים. אנשים ששילמו את מיטב כספם כדי לצאת לטיול, באים בציפייה גבוהה. עימותים מול הנהג או תחושה מבזה מצדו גורמים לכעס ועצבנות ויוצרים סביב הטיול כולו אווירה לא נעימה. על מנת להימנע מראש ממצב זה, בתור אחראי הטיול, עליכם לפעול מראש באופן נכון.

נעזרים בחברת הסעות קבועה

לכן, אם אתם זקוקים לשירותי הסעה איכותיים באופן קבוע, נסו לעבוד עם חברה אחת או שתיים קבועות. קבעו פגישה מסודרת עם בעל החברה או מישהו בכיר אחר בחברה והציגו בפניו את דרישותיכם לאיכות. וודאו אתו שהחברה שלו עומדת בתנאים שאתם מבקשים וחתמו על חוזה מסודר. יצירת הקשר האישי תצור מחויבות גבוהה והבנה שאתם בעלי עסק רציניים ומסודרים ובעלי דרישות גבוהות. בהסכם בניכם שימו לב לעמוד על הפרטים הבאים:

בטחון ובטיחות- בקשו לראות את כל האישורים הנדרשים ובקשו התחייבות לכך שאם יהיה שינוי כלשהו בעתיד החברה תדווח לכם על כך. זהו תנאי בסיס שעליכם להקפיד עליו בכל מקרה. אל תתפתו לעבוד על "חאפרים" שעשויים לסכן את הנוסעים ואתכם כמפיקים.

אדיבות- נהג שאינו אדיב הורס נסיעה! דרשו מראש נהגים בעלי התנהגות נאותה בסטנדרט גבוהה.

איכות ההסעות- הגדירו את רמת הסטנדרטים שלכם. וודאו שכל האוטובוסים שהחברה תספק לכם עומדים בסטנדרטים שחשובים עבורכם. חשב מאוד לשים לב לניקיון ותחזוקה של האוטובוסים כדי לשמור על אווירה טובה בשעת הנסיעה. אם חשוב לכם ציוד אורקולי כלשהו, אפשרות להטענת טלפונים, אינטרנט וכו'.. סכמו על כך מראש.

מחירים- וודאו מהי מסגרת שעות הנהג שמוצעת לכם, האם היא כוללת כבישי אגרה ועלויות חניה אם יש.

הסעה איכותית חשוב מאוד ליצירת טיול איכותי ברמה גבוהה. בעניין זה אל תתפשרו ובחרו בחברת הסעות הטובה ביותר.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם