• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות לנתב"ג

הסעות לנתב"ג

אם ברצונך לנסוע לנתב"ג ותרצה הסעה בשעה מסוימת שתיקח אותך ואת משפחתך או חבריך עם כל המזוודות והינך זקוק לרכב גדול יותר ממונית קטנה אנחנו כאן לשרותך, תקבל מאיתנו מרצדס ספרינטר שיתאים לכל הקבוצה והציוד הרב.

הסעות לנתבג

אתם נוסעים לחו"ל, עם המשפחה או עם קבוצת חברים. את הרכב הפרטי שלכם, כמובן, אתם משאירים בבית לתקופת הנסיעה שלכם, אך כיצד תגיעו אל שדה התעופה? חברת טיולי אתרים מציעה לכם הסעות לנתב"ג מכל אזור בארץ, לקבוצות קטנות או גדולות, בזמינות גבוהה במיוחד ובמחירים משתלמים.

ההגעה לשדה התעופה היא תמיד פרויקט משמעותי. הנוסע עצמו אינו יכול להחזיר את הרכב הפרטי שלו הביתה לאחר שעלה על המטוס, כמובן ואנשים רבים אינם מעוניינים להשאיר את רכבם בחניון של שדה התעופה, במיוחד אם הם טסים לתקופה ארוכה. במקביל, לעיתים קרובות הנסיעה לחו"ל אינה נסיעה פרטית, אלא נסיעה משותפת של כל בני המשפחה, נסיעה של קבוצת חברים גדולה או נסיעה מטעם מקום העבודה, עם קבוצה גדולה של קולגות ועובדים אשר משתתפים בטיסה.

במקרים כאלה, לא רק עניין המיקום של הרכב משמעותי, אלא הצורך בהגעה של קבוצה גדולה של אנשים . ישנם מקרים שבהם כל אחד מארגן לעצמו דרך הגעה שמתאימה לו; אך במקרים רבים, במיוחד במקרים של טיולים מאורגנים וכדומה, יש צורך בהסעה מאורגנת של כל הנוסעים אל שדה התעופה.

הסעות לנתב"ג בכיף עם טילוי אתרים:

  • יחסי אנוש טובים -  אנחנו אדיבים וסובלנים.
  • הגעה בזמנים - כלל הזהב שלנו. איסוף והגעה בזמנים אנחנו דוגלים דייקנות.
  • נסיעה בטוחה - נהגים זהירים, נוהגים על פי חוקי הכביש.
  • נסיעה בטיחותית - האוטובוסים שלנו עומדים בכל התקנים: * תקן איזור 9001 | * תקן 9301

במצבים כאלה, מומלץ מאד להזמין שירות של הסעות לנתב"ג. אוטובוסים בגודל המתאים לקבוצת הנוסעים יאספו את הנוסעים ממקום איסוף אחד, או ממספר נקודות איסוף, בהתאם לצורך של חברי הקבוצה, ויסיעו אותם עד לשדה התעופה, בדיוק בזמן המתאים. השירות של הסעות לנתב"ג הוא יעיל מאד, אך כמובן – חשוב לבחור בחברה מקצועית ואמינה, אשר תספק נסיעה בטוחה. טיולי אתרים היא חברה הסעות בעלת ניסיון וותק של שנים, אי אפשר להפתיע אותנו, כי אנחנו ראינו הכל ואנחנו מוכנים להכל.

כל סוגי הבעיות שיכולות להיווצר, כגון חוסר עמידה בזמנים עקב פקקים או כל סיבה אחרת ומי כמוכם יודעים שהגעה לשדה תעופה העניין החשוב ביותר יותר מכל דבר אחר הוא -  עמידה בזמנים. לכם ולנו. לא צריך להתחיל אפילו לתאר מה קורה אם אתם מאחרים את הטיסה שלכם, מה שגורר אחריו הוצאות מיותרות, טירחה ועוגמת נפש. הזמנת כרטיס טיסה אחר אם אין לכם הסדר במקרה של פספוס הטיסה, הצורך לברר מתי טיסה חדשה יוצאת לדרך, אם אתם צריכים להגיע לפגישת עבודה או לאירוע כמו חתונה אתם עלולים למעשה לפספס אותה. כך שכלל הזהב בנסיעות הוא עמידות בזמנים. אנחנו מודעים לחשיבות הרבה שאנחנו נגיע בזמן לאסוף את הנוסעים ונסיע אותם בביטחה ובעיקר בזמנים לטיסה שלהם.

וותק וניסיון של 28 שנה

חברת טיולי אתרים עוסקת בשירותי הסעות מכל הסוגים מזה קרוב ל - 28 שנה. הוותק הרב של החברה גם הקנה לה מוניטין והיא כיום אחת מחברות ההסעות המובילות בארץ. חברת טיולי אתרים מספקת הסעות לקבוצות לכל מטרה שהיא, הסעות לחתונה, בר מצוות וכדומה, לאירועים עסקיים או ימי כיף לעובדים, הסעות לשדה התעופה ועוד מגוון סוגים של הסעות. חברת טיולי אתרים מעמידה לרשות לקוחותיה כלי רכב גדולים,

בעלי 10- 60 מקומות ישיבה, על מנת להסיע כל סוג של קבוצה, בכל גודל. טיולי אתרים מעניקה שירותים ללקוחות גדולים במיוחד, ומחזיקה בקצין בטיחות, במטרה לשמור על כל כללי הבטיחות בהסעות. צריכים הסעות לנתב"ג? בואו להנות משירותי הסעות איכותיות לקבוצות בכל גדול, עם השירות המקצועי של טיולי אתרים!  שתהייה טיסה נעימה לנתב"ג.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם