• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות לטיולים ברחבי הארץ

הסעות לטיולים ברחבי הארץ

חברת הסעות לטיולים
שירותי הסעות לטיולים

נוסעים לטייל? תזמינו הסעה לטיולים!

בין אם אתם נוסעים לטיול קצר של יום אחד ובין אם אתם נוסעים לטיול ארוך יותר של שלושה או ארבעה ימים, אם אתם נוסעים יחד עם קבוצה גדולה תצטרכו להזמין הסעה לטיול שלכם. איך אפשר לבחור חברת הסעות לטיולים

מה כדאי לשים לב? תמשיכו לקרוא...

  1. כשאתם מזמינים הסעות לטיולים קודם כל חשוב לוודא שהחברה אכן מוכנה להגיע למקום שאתם מעוניינים לטייל בו. לדוגמא, לא כל חברת הסעות במצפה רמון תהיה מוכנה לשלוח הסעה לטיול בגליל העליון. לכן חשוב שהשאלה הראשונה שלכם לחברת ההסעות תהיה אם הם מוכנים להגיע ליעד שלכם, ואם כן, לכמה זמן.
  2. שנית, כדאי לכם לברר מראש אם יש אפשרות לקבל הסעה לטיולים בימים שאתם בחרתם לנסוע. אם הדבר לא אפשרי, תוכלו לקבוע יחד עם חברת ההסעות באיזה ימים תיסעו.
  3. בנוסף כדאי לשאול אם החברה יכולה לצרף להסעות מאבטח, והאם יש להם מדריכים טיולים. כמובן, לא כל חברת הסעות מציעה את השירותים האלה אך תמיד כדאי לשאול מכיוון שהסעות בחברות האלו עלולות להיות יקרות יותר אך מצד שני כשזה מגיע עם חבילה אתם בדרך כלל תוכלו  לחסוך כמה מאות שקלים.

חברת הסעות לטיולים מקצועית

כשאנחנו מדברים על בלעדיות בהסעות אנחנו מתכוונים בעיקר לזמינות רכב ההסעות או האוטובוס עצמו. קרה לא פעם ולא פעמיים שנהג האוטובוס הוריד את המטיילים במקום אחד וקבע להיפגש איתם באותו מקום כעבור 3 שעות. אך בתום שעות המטיילים הופיעו במקום וחיכו שעה עד שהאוטובוס הגיע.

מה קרה? האם הנהג נתקע בשירותים שעה? הלך לאכול במסעדה ולישון? לא ולא. אלא שהוא קיבל טלפון מהחברה, שביקשו ממנו לעשות קפיצה קצרה ולהסיע קבוצה נוספת של אנשים במרחק של 20 דקות ממקום הטיול. ומי סובל? קבוצת המטיילים שהזמינו אותו מלכתחילה. לכן חשוב לוודא שכשאתם מזמינים הסעות לטיולים, רכב ההסעות יהיה שלכם בלבד, והנהג יטייל איתכם או יחכה בסבלנות בחנייה.

כשאתם מזמינים חברת הסעות אל תתביישו לשאול שאלות!

לחצו כאן למידע נוסף על הסעות עובדים

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם