• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות לעובדים עם טיולי אתרים

הסעות לעובדים עם טיולי אתרים

עסקים רבים מספור כבר הבינו כמה ששירות הסעות הוא קריטי להצלחה ומהווה השקעה שמחזירה את עצמה. דבר ראשון, מנהלים רבים אין שום סיבה להסתפק במועט ולתחום את עצמם רק לאזור גיאוגרפי אחד כשהם מצויים בתהליך של גיוס עובדים. כלומר, הם מוזמנים לחפש עובדים שגרים יותר מכמה קילומטרים ממקום העבודה, ולהגדיל את הטווח שלהם בזכות זאת.

מעבר לזה – הסעות עובדים פותרת סוגייה חשובה להפליא, שיותר ויותר אנשים ערים אליה בימינו. כיום ישנה ציפייה מקום העבודה שיילך לקראת העובדים שלו, ייתן להם מעצמו וידאג להם, וכן, אחת הדאגות הללו היא בנושא התחבורה. אחרי הכל, מי מאיתנו לא מכיר את הסיטואציה הלא נעימה הזאת, של עמידה בפקקים בבוקר ובסוף היום, או המתנה מתסכלת לאוטובוס?! אז את הרגעים הלא נעימים הללו, שבסופו של דבר מוצאים את עצמם מתגלמים ביום העבודה, לגמרי אפשר למנוע.

הסעות עובדים – רק אצל אנשי מקצוע

אם בחרתם ללכת על זה, תתפלאו כמה העובדים ישמחו. העמידה המתסכלת בפקקים נחסכת מהם, המרחקים יתקצרו, עובדים שפעם חששו מנסיעה בשני אוטובוסים לכל צד וויתרו על משרה יהיו מוכנים ומזומנים לגיוס, אבל גם הרבה מעבר.

העובדים יקבלו עוד זמן ביחד, זמן למנוחה (ואם להגיד את האמת, זמן לגיבוש והיכרות מעמיקה יותר, שבמקרים רבים יש לו יתרונות רבים לעסק כולו), ואתם תדעו שעשיתם משהו למען העובדים שלכם, מכל הלב.

כמובן, אין שום סיבה להתפשר. האוטובוסים של חברת הסעות טיולי אתרים עומדים בכל הסטנדרטים, כדי להעניק לכם ולעובדים שלכם ראש שקט לחלוטין. למשל, תקני ISO המחמירים, שם בולט בעולם התקנים שרבים מאיתנו מכירים. אתם תוכלו ליהנות משירותי הסעות שמתאים ל-10 עובדים, ואפילו עד 60 עובדים, הכל תלוי בגודל החברה ומספר העובדים המעוניינים.

יתרונות מרחיקי לכת לעסק שלכם

כאמור, כיום ישנה מודעות רבה מאי פעם למה שמקום העבודה נותן לעובד שלו. עובדים לא מתפשרים על מקום עבודה שכולל בתוכו ארוחת צהריים מפנקת, עובדים תוהים אפילו לפני הקבלה מה מקום העבודה מציע בכל הקשור לגיבושים או הרמות כוסית לחגים.

דאגה לתחבורה היא המשך ישיר של המגמה המשמחת, שהופך את החברה שלכם לאטרקטיבית מאי פעם בעבור עובדים איכותיים. העובדים מרגישים שהם בידיים טובות, שדואגים להם, שיש להם משהו אחד פחות לחשוב עליו, ותתפלאו לראות כיצד הביצועים בעבודה משתפרים פלאים. הכי יעיל שיש.

 

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם