• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
לחסוך בהוצאות צי רכבים

לחסוך בהוצאות צי רכבים

שער חשמלי של משרד בתל-אביבאחד האמצעים היעילים ביותר לעסק להוריד בהוצאות הוא הורדת גודל צי כלי הרכב של החברה ולהחליפו בהסעות עובדים מסודרות שיחסכו את הוצאות הליסינג והתחזוקה כמו גם יחסכו לעובדיו זמן ותסכול בפקקים.

יחד עם זאת, ברור לנו שלא ניתן להיפטר כליל מכל המכוניות בצי, ההנהלה הבכירה ודאי לא תוותר על היוקרה שברכב פרטי. ובנוסף ישנם עסקים, כגון חברות שירות או סיטונאים שמוכרחים להחזיק כמות מינימלית של מכוניות לצורכי שליחויות, פגישות שיווק וכדומה.

לצורך כך, ומתוך מחשבה שלא נציע פתרון חלקי ללקוחותינו גיבשנו עבורכם המלצה צנועה כיצד לייעל מערך חנייה מודרני לאותם רכבים שלא ניתן בלעדיהם.

החיסכון הגדול ביותר הוא בשכר עבודה, היינו, יש להחליף את השומר בכניסה למשרדים בשער חשמלי אוטומטי או נשלט מרחוק.

שערים לחניה

בדיוק בשביל זה נוצרו שערים לחניה שמטרתם לייעל כניסה ויציאה רכבים מורשים בלבד. השערים הללו הנם חשמליים ולכן חוסכים החזקה של שומר בשר ודם. פתיחת וסגירת השערים מתבצעת באמצעות קוד אישי או זיהוי על ידי טלפון נייד, כך שהעסק יכול להיות בטוח שאף זר לא נכנס.

כך יכולים המשרדים להיות זמינים לעובדי החברה ורק להם בלי שאף אחד ישתחל פנימה בצורה פיראטית.

 

חניית עסק בהרצלייהמה עושים כשיש לעסק חניון ולא חניה?

במקומות ציבוריים, כמו חניונים, בתי חולים, בתי מסחר וכדומה ישנם שערים לחניה חשמליים שמופעלים על ידי שומרים. אלה ניצבים בכניסה ומפקחים על מי שנכנס ויוצא. רק אחרי שהם נותנים אישור הם מפעילים את השער החשמלי ומאפשרים לאנשים להכנס. בעידן של מצלמות ואמצעי בקרה אין לכך עוד הצדקה, בהינתן שהעסק מחזיק כוח אבטחה שלו חדר שליטה ופיקוד מסודר. אם זה המצב הרי ששערים חשמליים מאפשרים לבצע את עבודת השומר בכניסה גם ממרחק ולצמצם במצבת עובדי האבטחה. בשוק היום יש לא מעט שערי ברזל ואלומיניום גדולים וחסונים, שימלאו עבורכם תפקיד של מחסום משמעותי, ומאפשרים שמירה מעולה על מה שקורה בשטח והגנה על כניסת הרכבים למתחם.

סוגים של שערים

אנו מכירים ויודעים להמליץ על חברת סנפיר (https://www.snapir-il.com/), שמשווקת שערים לחניה במגוון גדול של סוגים. הם מתאימים את סוג השער ואת גודלו בהתאם למקום ולצורך ועל פי בחירת הלקוח והמחיר. מקובל בשוק זה להגדיר מראש מה מטרת השער ובאיזה סוג חניה מדובר. אם המקום מיועד לכלי רכב רבים וגדולים יהיה צורך בשער רחב, ואם זוהי חניה עילית של עסק קטן לכלי רכב ספורים בלבד,  מספיק שער בעל מנוע קטן.

חברת סנפיר וחברות אחרות מציעות בחירה של סוגי שערים לעסק, משערי זרוע ועד שערים נפתחים ונסגרים זה מול זה, כמעט כל דרישה ניתנת לביצוע. לאחר בחינת השטח ובדיקה יסודית, בוחרים את הפתרון הרצוי ומקבלים הדרכה מלאה של הפעלתו.

ועוד משהו: שער לרוב יהיה עשוי אלומיניום, כיוון שהחומר הזה קל, חזק ומהוקצע, ולכן מועדף על ידי רוב העסקים. סנפיר, באופן ספציפי יצרו מהפך בתחום השערים, כשהכניסו את האלומיניום לשוק (עד אז הכול היה עץ ופלדה). שערים עשויים אלומיניום הם חזקים ואיכותיים, הם עמידים בפני פגעי מזג האויר, הן בשמש והן בגשם. שערים אלו אינם סובלים מחלודה וקורוזיה וזה הופך אותם לעוד יותר חזקים.

דברו אתנו עוד היום ותתחילו לחסוך בהוצאות העסק ולשפר תפוקה עם הסעות עובדים בכל הארץ

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם