• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות לבת מצווה

הסעות לבת מצווה

בת מצווה היא אירוע מרגש וסיבה טובה למסיבה. חברת "טיולי אתרים" מספקת שירותי הסעות לבת מצווה שיהפכו את ההגעה למסיבה לנוחה ופשוטה.
הסעות לבת מצווה מכל הארץ
הילדה שלכם חוגגת בת מצווה וזה בהחלט אירוע מרגש וסיבה מצויינת לחגווג. בת מצווה מסמלת את המעבר בין עולם הילדות לעולם הנערות, הילדה שלכם עושה כרגע את פסיעותיה הראשונות בעולם זה ואתם מתרגשים יחד איתה ורוצים לציין זאת באירוע חגיגי בהשתתפות כל החברים. יתכן מאוד שאתם זקוקים לשירותי הסעות לבת מצווה שיספקו מענה לצורך להסיע את הילדים המשתתפים אל האירוע וממנו. אם אתם חוגגים את הבת מצווה של ביתכם באולם אירועים או מועדון כלשהו אין ספק שאתם זקוקים לשירותי הסעות. הסעה מרוכזת שתקח את כל הילדים החוגגים אל האירוע תבטיח נוכחות רבה של הילדים ושל כל שאר האורחים המוזמנים וכן והגעה בטוחה ומהירה לאירוע לשמחתה של החוגגת.

מה חשוב לבדוק לפני בחירה של חברת הסעות?

כשאתם בוחרים חברה להסעות לצורך הסעה לבת מצווה חשוב להשתמש בשירותיה של חברה מסודרת ומוכרת ולא להזמין את שירותיו של נהג חאפר שמציע לכם מחיר נמוך במיוחד, עדיף לשלם קצת יותר ולהיות עם לב רגוע וראש שקט יותר בידיעה כי בטיחות הילדים ושלומם מופקדים בידיים נאמנות.

עם ההתקשורת הראשונית עם חברת ההסעות חשוב שתוודאו שלחברה קיימים כל הביטוחים הנדרשים, שברכב מותקנים חגורות בטיחות ושלנהג יש היתר להסעת ילדים.

חברת "טיולי אתרים" מציעה לכם שירותי הסעות לבת מצווה העומדים בכל התקנים. אנו דואגים לתחזוקה שוטפת המבטיחה את איכות ותקינות כלי הרכב המיועדים להסעת ילדים ובכלל זה הסעות לבת מצווה.

כל זה במטרה להבטיח עבור ילדיכם נסיעה בטוחה בכלי רכב מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר. כל הנהגים המועסקים על ידינו הינם נהגים מנוסים, זהירים וכמובן מוסמכים לתחום אחרי שעברו הכשרה מיוחדת להסעת ילדים.

טיפים שיעזרו לכם להזמין הסעה לבת המצווה

  • חשוב שתעשו סקר שוק ותבררו מהי החברה הגדולה ביותר, כלומר המוכרת ביותר, מכיוון שרוב הסיכויים שחברה מוכרת תהייה גם בעלת כל תקני הבטיחות, תקני ההסעה שמתאימים להסעות אנשים בכל הגילים ובעיקר הסעות של ילדים.  למשרד החינוך יש תקנים וחוקים שהוא להסעות של ילדים ולכן חשוב מאוד שחברת ההסעות תייה מודעת לכל החוקים האלה ולכל עידכון שנעשה בהם. תבררו איפה חברת הנסיעות ממוקמת. אם אתם גרים באיזור המרכז, רצוי שבסיס החברה יהיה ממוקם האיזור זה.
  • אם מציעים לכם הסעות לבת מצווה נהגים שעובדים באופן עצמאי, גם אם המחיר מפתה, תבדקו את מצב האוטובוסים שלהם, שיכולים להיות אוטובוסים ישנים שלא עומדים בתקנים. הכל מקרה אין חברה שמפקחת עליהם, ורצוי תצמיד שהילדים שלכם נוסעים באוטובוסים שעומדים בכל תקני הבטיחות של משרד התחבורה ושל משרד החינוך.
  • מבחינת מספר האוטובוסים שמומלץ להזמין, עדיף להזמין 2 אוטובוסים. אם הזמנתם אוטובוס אחד יותר מידי, תמיד אפשר לבטל. אבל אם נוצר מצב, שיש יותר מידי אנשים ואין מספיק מקום באוטובוס וצריך אוטובוס נוסף, לא תמיד יש אוטובוס פנוי ברגע האחרון. 
  • האם להזמין אוטובוס או מיניבוס. הפרשי המחיר הם לא כאלה גדולים, לכן עדיף להזמין אוטובוס שהוא גדול יותר והוא אוסף את כל הנוסעים ביחד, כולם יושבים ביחד, הם לא מפוצלים, ולכן עדיפה השכרת אוטובוס אחד של 50 נוסעים או יותר או 2 אוטובוסים. עדיף מאשר להזמין אוטובוס ומיניבוס ולגלות בסוף שאין מספיק מקום.

חברת "טיולי אתרים" היא הבחירה הנכונה להסעות לבת מצווה, צרו קשר עכשיו!

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם