• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הגעה נוחה לעבודה

הגעה נוחה לעבודה

אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בתנאי עבודה הוא המרחק מהבית וההגעה לעבודה. לא מעט חברות, בעיקר ארגונים ממשלתיים וחברות ציבוריות, מממנות שירותי הסעות עובדים ברמה גבוהה ביותר. דרך זו היא הטובה ביותר, שכן היא מאפשרת לעובדים הגעה מסודרת למשרדים ולמפעלים בשעות מסודרות. וכן חזרה הביתה בשעות קבועות. השגרה הזו מאפשרת לעובדים להתמקד בעיקר בדבר אחד - העבודה.

במקביל, דרך אחרת היא באמצעות ליסינג תפעולי מלא, ליסינג פרטי תפעולי או ליסינג פרטי רגיל, שהוא למעשה סוג של רכישת רכב לתקופה מסוימת מחברת הליסינג.

בשנים האחרונות אנחנו מוצאים גם במגזר העסקי וגם במגזר הפרטי את רכבי הליסינג שמצליחים לכבוש אט אט את כל השוק של ענף הרכב. האפשרות הזו של רכישת רכב בשיטת הליסינג מאפשרת לכל אחד לנהוג ברכב ברמה גבוהה הרבה יותר, בין אם זו מכונית מיד שניה וישנה גם האפשרות לרכוש רכב חדש לגמרי עם אפס ק"מ, כאשר תנאי התשלום נוחים ומתאימים לכל כיס.

אז מה זה בעצם ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי ידוע גם בכינוי – ליסינג מימוני. מדובר בעסקה אשר במסגרתה ישנה האפשרות לרכוש רכב מחברת ליסינג כאשר הסדר התשלומים נעשה באופן כזה:

  • מקדמה – ראשית יש לשלם אחוז מסוים משווי הרכב.
  • תקופת הליסינג – הלקוח משלם למשך תקופה מוגבלת תשלומים חודשיים.
  • סיום העסקה – תשלום של היתרה בתום תקופת הליסינג ורכישה של הרכב באופן מלא. בסיומה של תקופת הליסינג יכול הלקוח לשדרג את הרכב באמצעות עסקת טרייד אין.

היתרונות שברכישת רכב דרך ליסינג

ישנן כמה וכמה יתרונות לשיטת הרכישה של הרכב באופן כזה, כאשר כל אחד יכול ליהנות מרכב ברמה גבוהה ואיכותית.

  • מחיר – המחירים של הרכבים אותם מציעות חברות הליסינג הינם נמוכים יותר מאשר המחירים שלהם בשוק הפרטי.
  • אפשרויות המימון – הליסינג המימוני חוסך מהלקוח את הגיוס של כל הסכום עבור רכישת הרכב. על הלקוח לשלם את הסכום הראשוני כאשר היתרה מחולקת באופן אפשרי וסביר עבור הלקוח כאשר הוא יודע מראש כמה יהיה עליו לשלם בכל חודש. (בניגוד להלוואה בנקאית או אחרת, אשר הסדר התשלומים לא יהיה תמיד צפוי מראש)
  • אפשרות לעסקת טרייד אין – קיימת משמעות רבה לאפשרות של עסקת טרייד אין עתידית כאשר חברת הליסינג מתחייבת על כך מראש.
השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם