• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות עובדים בלילה

הסעות עובדים בלילה

במקום בו יש משמרות לילה, יש חשיבות רבה להעסקת שירותי הסעות עובדים גם אם אין חובה חוקית להפעיל שירותי הסעות עובדים בלילה, מדובר בשירות או הטבה המעידה על רמה מקצועית גבוהה של מקום העבודה, אחריות ומסירות לעובדים.

במקום כזה מבינים את החשיבות הרבה בדאגה לעובדים אשר סיימו משמרת ארוכה וצריכים כעת לחזור לביתם, וזהו גם פתרון יעיל ונוח להבאת העובדים בזמן לתחילת המשמרת.

מהם היתרונות בהסעות עובדים בלילה?

לא משנה מהו תחום העיסוק וכמה שעות אורכת משמרת לילה, כאשר העובדים שלכם מסיימים את עבודתם הם כבר עייפים ולא מרוכזים. במצב כזה הנהיגה חזרה הביתה עלולה לסכן גם אותם וגם את שאר הנוסעים בכביש והולכי הרגל. מעבר לפן הבטיחותי, הסעות עובדים בלילה הן בונוס אטרקטיבי לעובדים אשר יכול להבדיל בין מקום עבודה מבוקש למקום עבודה אחר. מבחינתכם, שירותי הסעות עובדים בלילה זו גם דרך לייעל את תהליכי העבודה. כאשר ההסעות אוספות את העובדים על פי לוח זמנים שאתם קבעתם, ומביאות אותם בזמן לתחילת המשמרת הלילית, אפשר להעביר משמרת בצורה אפקטיבית ומהירה ולהמשיך בעבודה ללא הפרעות או עיכובים.

שירותי הסעות חוסכים את הצורך גם לדאוג לחניות קרובות למקום העבודה, בכמות מתאימה למספר העובדים המגיעים לכל משמרת. בנוסף, שירותי הסעות מרחיבים גם את אפשרויות הבחירה שלכם בהעסקת עובדים ללא רישיון נהיגה, היכולים לשמש במגוון תפקידים.

נקודות שכדאי לבדוק מול חברת ההסעות

אם החלטתם להפעיל שירותי הסעות עובדים בלילה, יש מספר נקודות שחשוב לבדוק מול חברת ההסעות. הנקודה הראשונה היא לוודא ששעות הפעילות מתאימות והחברה ערוכה לספק לכם שירות בהתאם ללוח הזמנים של תחילת המשמרת וסיומה. הנקודה השנייה היא שהנהגים שיפעילו את ההסעות יהיה ערניים וזהירים, למרות שמדובר בשעות מאוחרות. הנקודה השלישית היא שהם יתחייבו לעמוד בזמנים ולעבור בנקודות האיסוף שסוכמו מולכם מראש, ובמידה ויש שינויים, תוכלו לעדכן אותם והם יגלו גמישות.

הסעות עובדים בלילה של טיולי אתרים

טיולי אתרים מפעילה צוות נהגים מקצועיים, אדיבים ובעלי ניסיון, אשר יסיעו את העובדים שלכם בבטיחות רבה ובזהירות מכל מקום ולכל יעד שתצטרכו. אנו מחזיקים בצי רכבים מפואר ומתוחזק, המותאם למי שמחפש נסיעה נוחה ורגועה, וכמובן שכל הרכבים עומדים בתקני הבטיחות הנדרשים על פי החוק.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם