• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות מיוחדות

הסעות מיוחדות

תכנון אירועים רבים, החל מחגיגת בר מצווה ועד לגיבוש עובדים במקום העבודה מחייב שימוש בשירותי הסעות. ברבים מהאירועים הללו, המארגן אינו יכול להיות בטוח כי לכל המוזמנים ישנה אפשרות להגיע ברכב פרטי, וממילא – בדרך כלל באחריות המארגן לדאוג להסעה למקום. חברות הסעות רבות מציעות שירות של הסעות מיוחדות, הכוללות השכרה של כלי תחבורה אחד או מספר רכבי הסעות ואיסוף קהל הנוסעים מנקודות שונות בארץ.

לטיולים מאורגנים

החלטתם לארגן את כל המשפחה המורחבת לטיול של פעם בתקופה ברחבי הארץ, לציון אירוע חשוב או סתם לצורך הגיבוש? עניין ההסעות הוא קריטי להצלחת המפגש. אין כמו ויכוחים על הדרך הקצרה והמוצלחת ביותר איך להגיע מנקודה לנקודה כדי להרוס טיול. גם נהיגה הכוללת עיכובים בפקקי תנועה, או נהיגה לאורך פרקי זמן ממושכים היא מתישה ולא מוסיפה להנאה של הטיול כולו. כדאי, אם כך, להיעזר בשירותיה של חברת הסעות מקצועית כמו "טיולי אתרים" שתיקח על עצמה את התפקיד.

גיבושונים וטיולי וועדי עובדים

אחד מקהלי הלקוחות העיקריים של חברות הסעות הוא מפעלים, חברות וארגונים המבקשים להוציא את העובדים ליום גיבוש או יום כיף. הסעות מיוחדות ליום זה הן בגדר של כמעט חובה, שהרי זה לא פרקטי לצפות שעשרות עובדים יגיעו ברכבם הפרטי בשעה מדויקת (וגם יהיה מקום חנייה עבור כולם). היות וישנם מקומות עבודה רבים בהם העובדים אינם זכאים לרכב מטעם העבודה, הטיול או יום הגיבוש עלול לעלות להם בדלק רב ויקר. אירוע בר מצווה, בת מצווה או חתונה הם נקודת ציון מרגשת, הכרוכה בהכנות רבות. כשבעלי השמחה מעוניינים להזמין אורחים רבים, כדאי להם להשתמש בשירותי הסעות לעובדים שיפטור אותם מהצורך להתעמק בלוגיסטיקה הסבוכה של ארגון הסעות לכולם, על ידי שיבוץ של כל אחד ואחד מהאורחים ברכבים פרטיים של אחד המוזמנים.

הסעות מיוחדות הן הסעות לא סטנדרטיות בתנאים שלהן בעיקר. תנאי הנסיעה הם לא סטנדרטים, זמני היציאה או זמני ההגעה לא שגרתיים, הנוסעים יכולים להיות אנשים בעלי נכויות מסויימות, שדורשים תנאי הסעה מיוחדים ושונים מוצאמים במיוחד בשבילהם. נסיעות מיוחדות מוגדרות כך בשל גורם ההפתעה שלהם או זמני היציאה שיכולים להיות באמצע הלילה או בבוקר מוקדם, או נסיעה לאיזורים שיכולים  להיות מוגדרים מסוכנים או מקומות שלא מומלץ להגיע אליהם. הסעות מיוחדות הן הסעות שיש להן תנאים לא רגילים, אנחנו זמינים להסיע אתכם בכל תנאי שהוא, אם זה מזג אוויר חורף או חמסין, מכיוון שהתנאים שלנו גמישים, הנהגים שלנו חביבים והמחירים שלנו שפויים.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם