• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות לימי גיבוש עובדים

הסעות לימי גיבוש עובדים

סגירת הסעות היא חלק חשוב בארגון יום גיבוש לעובדים, היכול להשפיע על האווירה של היום כולו

תכננתם את יום הגיבוש כבר לפני חודשים ואתם משקיעים בו כסף ומחשבה, לכן אל תתנו לדברים חיצוניים כמו הסעה להרוס את היום המיוחד הזה. כשאתם סוגרים הסעה ליום הגיבוש, חשבו מה אתם מצפים מחברת ההסעות ואיזה שירות אתם מעוניינים לקבל, ורק לאחר מכן חפשו את חברת ההסעות שתתאים לדרישות.

למה צריך לצפות מחברת הסעות?

ברחבי ישראל יש אזורי תעסוקה שונים מהנגב ועד לצפון, ולכן חברת הסעות צריכה להיות מסוגלת לספק שירות בפריסה ארצית. לא משנה אם מקום העבודה שלכם הוא בדרום, אין סיבה שלא תוכלו לתכנן יום גיבוש בצפון הארץ או מרכזה, אך אתם צריכים לוודא שחברת ההסעות מספקת שירות הסעות גם למרחקים כאלו ושהנהגים מכירים את הדרכים ויודעים כיצד להגיע למקום הפעילות.

בנוסף, יש לכם כל כך הרבה פינות לסגור ודברים לדאוג להם, שאי אפשר לרדוף גם אחרי חברת ההסעות. חפשו חברת הסעות זמינה היודעת לתת שירות מקצועי והצעת מחיר מראש, כדי שלא יהיו לכם הפתעות לא נעימות בהמשך.

איסוף והסעות לימי גיבוש עובדיםמה עוד צריך לקחת בחשבון?

כשמזמינים הסעות ל- יום גיבוש לעובדים, חשוב קודם כל לשריין תאריך עם חברת ההסעות שבחרתם. עד שמוצאים חברה טובה ואיכותית, אתם רוצים להיות בטוחים שהיא תהיה פנויה ביום הפעילות.

לאחר מכן, חשוב מאד שהאוטובוס יגיע בזמן למקום המפגש, אחרת כל לוח הזמנים שנקבע להמשך יכול להשתבש ולכן יש חשיבות גבוהה לבחור חברת הסעות המקפידה לעמוד בזמנים שנקבעו.

מלבד תאריך ודיוק, חשוב שלחברת ההסעות יהיה צי רכבים בגדלים שונים, כי במחלקה מסוימת יהיה צורך באוטובוס ובמחלקות קטנות יותר ייתכן וניתן להסתפק במיניבוס. כשאנחנו מדברים על רכבים אנחנו לא מתכוונים רק לגודלו של רכב ההסעות, אלא גם למצבו. אנחנו מקפידים לתחזק את הרכבים שלנו ולשמור עליהם נקיים, כדי שהלקוחות שלנו יוכלו ליהנות מרכבים חדישים ומשודרגים, המאובזרים בכל מה שצריך לנסיעה נוחה ומהנה.

וכאן נכנס המרכיב האחרון וכנראה החשוב ביותר, וזהו המרכיב האנושי. כל צוות הנהגים שלנו בטיולי אתרים ביצעו מספר רב של הסעות עובדים לימי גיבוש, אך מלבד רמת המקצועיות הגבוהה, אנו ידועים ביחס האישי ובסבלנות הרבה שלנו לנוסעים. נהג חמוץ ועצבני יכול להרוס גם את היום הכיפי והמושקע ביותר, ואנחנו ערים לכך ומתחייבים לחוויית נסיעה מהנה ורגועה.

אנחנו בטיולי אתרים, מבטיחים לכם חוויית נסיעה מיוחדת ומכבדת, שתעזור לכם להתקרב ולהתחבר מרגע העלייה לאוטובוס ובמשך הנסיעה כולה.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם