• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
חברת הסעות לימי כיף וגיבוש

חברת הסעות לימי כיף וגיבוש

ימי כיף וגיבוש לעובדים הם הזדמנות נהדרת לשבור שגרה ולאפשר לעובדים להכיר מקרוב את עמיתיהם לעבודה ובכלל מי לא ירצה להגיע ליום כיף במקום ליום עבודה, סביר להניח שכולם.

ימי כיף לא רק שהם שוברים שגרה, אלה מאפשרים למנהלים ובעלי החברה להוקיר תודה על עבודתם הקשה, הרי הצלחת החברה תלויה ברובה בעבודתם המסורה של העובדים ולכן זוהי הזדמנות נהדרת להודות להם על המאמצים הרבים שהם מבצעים יום יום. ישנן חברות שיעדיפו לארגן ערב חברה מהנה עם הופעות ואטרקציות שונות, חלקן יעדיפו לקחת טיולים מאורגנים בארץ ליום אחד, חלקן יעדיפו חופשות בחו"ל וכו'. אולם, המטרה המרכזית היא לקבל יום גיבוש לעובדים מהנה במיוחד.

הכל מתחיל מתכנון מסודר של היום

אם בחרתם ביום כיף וגיבוש מהנה ברחבי הארץ, דעו כי ממתינים לכם מגוון רב של יעדים המתאימים לימי כיף ואליהם תוכלו להוסיף מגוון אטרקציות בדרך שיעשירו את החוויה. אולם, חשוב לזכור כי ימי כיף מוצלחים הם כאלה שמתוכננים היטב ממש עד לפרטי פרטים, החל מבחירת חברת הסעות, דרך בחירת אטרקציות המתאימות לאופי עובדי החברה וכלה בבחירה נכונה של הקייטרינג או המסעדות שבהן תעצרו בדרך. למעשה, דרושה כאן מחשבה יצירתית שתאפשר לעובדים להפיק את המרב מהיום ולחזור לביתם עייפים ומרוצים בדעה שיום הכיף נוצל עד תומו.

עד כמה לחברת ההסעות יש השפעה על יום הגיבוש לעובדים?

כאשר מתכננים טיולים מאורגנים בארץ ליום אחד או לכמה שעות ספורות, יש צורך לבחור בחברת הסעות שתלווה את העובדים במהלך כל היום. לבחירת החברה יש השפעה רבה על הנאת העובדים, הרי אין כמו לקבל נהג ידידותי ואדיב שילווה את העובדים לאורך כל היום וגם הסעות מרווחות עם מיזוג אוויר תקין ובכלל הסעות שכיף להיות בהן. חשוב לציין כי להסעות יש השפעה רבה על הנאת העודים ובכלל על החוויה, הרי שעות רבות העובדים יהיו בהסעות, במיוחד אם מדובר בטיולים ארוכים ובהתחשב בעובדה כי יש פעמים רבות פקקים בדרך.

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת חברה הסעות?

אז נכון שיש לתת את הדעת בעת בחירת חברה להסעת העובדים על מיזוג האוויר, ועל בחירת נהג ידידותי ואדיב שילווה את הנוסעים לאורך כל היום, אולם יש דברים נוספים שכדאי לשים לב אליהם בעת הבריחה, מה שיאפשר לכם לדעת כי העובדים ייהנו לאורך כל הדרך. אז ככה, ראשית יש לבחור בחברה מוכרת המציעה צי של הסעות שיתאימו למספר העובדים היוצאים ליום הכיף, יש לבחור בחברה המציעה אוטובוסים ומיניבוסים אסתטיים וחדישים לטובת שהייה נוחה, יש לבדוק כי החברה מציעה אוטובוס חליפי במקרה של תקלה בדרך, יש לבדוק כי החברה עומדת בכל תקני הבטיחות ובכלל חברה שנוח לעבוד איתה.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם