• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות לבתי ספר

הסעות לבתי ספרחברת טיולי אתרים מבצעת הסעות לבתי ספר והינה מוסמכת ואמונה על ביצוען בהתאם לדרישות החוק. שירותינו מסופקים מתוך הבנת האחריות המוטלת על כתפינו, ולשם כך אנו מחזיקים בצי רכבים חדישים ותקינים, ובנהגים מנוסים וזהירים המוסמכים להסעת תלמידים.

אנו מספקים לבתי ספר מגוון שירותי הסעה הנדרשים במהלך שנת הלימודים, עליהם נמנים בין היתר:

  • הסעות שוטפות לבית הספר וממנו - מבוצעות לאור לוחות זמנים מוסכמים ונקודות איסוף קבועות ובטוחות.
  • מערך ההסעות מתוכנן מראש ומותאם לצרכי ההסעה הייחודיים של כל בית ספר.
  • הסעות מיוחדות - לרבות הסעות לטיולים שנתיים, חוגים, הופעות ופעילויות נוספות המתקיימות במסגרת שעות פעילות בית הספר ואחריהן.

הסעות תלמידים העומדות בכל דרישות התקנים

עבור הסעת תלמידים חברתנו מחזיקה בצי רכבים חדיש ומתוחזק, העומד בכל דרישות התקנים הישראליות והבינלאומיות. בראש ובראשונה, צי הרכבים שלנו מפוקח על ידי שני קציני בטיחות תעבורה, שמונו על ידי אגף איגוד קציני בטיחות בישראל. כמו כן, חברתנו עומדת בדרישות תקן ניהול בטיחות ואיכות תעבורה ותחבורה ISO 9301, וכן בכל דרישות תקן ניהול איכות ISO 9001. בנוסף, אנו מחזיקים במערך תחזוקה שוטף המבטיח את איכות ותקינות כלי הרכב שאנו מספקים עבור הסעות תלמידים. כל זאת, במטרה להבטיח שהילדים יוסעו בכלי רכב מעולים, שיביאו אותם בבטחה לבית הספר והביתה.

הסעות תלמידים

נהגים מוסמכים, מנוסים וזהירים

מלבד הקפדה על בטיחות כלי הרכב עבור הסעות לבתי ספר, אנו מקפידים גם לספק נהגים מנוסים, מיומנים וזהירים אשר עברו הכשרה מיוחדת בתחום. מדובר בנהגים בעלי ניסיון רב בהסעת תלמידים העוברים כל הזמן השתלמויות וימי רענון, במטרה להבטיח שהתלמידים מופקדים טובות, אמינות ואחראיות. בהסעות של תלמידים, במיוחד ילדים קטנים, בגיל של גן או בתי ספר יסודיים ובכלל בהסעות של תלמידים בכל הגילים כלל הזהב שלנו הוא בטיחות. הבטיחות באה לידי ביטוי בשני אופנים. נהיגה בטיחותית - נהיגה זהירה על הכביש, הנהג עירני ונוהג בזהירות מירבית כאשר הוא מודע לכך שחיים מוטלים באחריותו. לכן חשוב לנו מאוד אחריות על הכביש, נהיגה על פי כללי הכביש, ללא עקיפות מיותרות או נהיגה במהירות מופרזת. הנהגים שלנו אחראים, הם לא שותים או עייפים לקראת הנהיגה -  אחריות ודייקנות.

כללי הזהב בהסעות ילדים:

  • בטיחות - נהיגה זהירה על פי כללי הכביש
  • אוטובוסים בטיחותיים - כל הילדים חייבים בחגורות בטיחות

שירותי הסעות לילדים

אנו מעמידים לרשות בתי ספר צי גדול של רכבים חדישים, נוחים ומאובזרים, המסופקים לכל כמות של ילדים החל מ- 10 מקומות ישיבה ועד ל- 60. כלי הרכב מסופקים כשהם נקיים לחלוטין עם כסאות נוחים, חגורות בטיחות ומערכת מיזוג אוויר מעולה. אנו נעשה הכול על מנת שהילדים ייהנו מחוויית נסיעה נעימה, רגועה ונוחה. חברתנו מספקת שירותי הסעות מכל הסוגים ולכל המטרות ובכלל זה מתמחה בהסעת ילדים. לרשותינו צי אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים חדיש ומתוחזק העומד בכל דרישות התקנים הישראליות והבינלאומיות עבור הסעת תלמידים ומבטיחה לספק עבורכם שירות הסעות לילדי בית ספר בטיחותי ואחראי. צי הרכבים שלנו מפוקח על ידי אגף איגוד קציני בטיחות בישראל  וכן אנו עומדים בדרישות תקן ניהול בטיחות ואיכות תעבורה ותחבורה ISO9301 ו ובכל דרישות תקן ניהול איכות ISO 9001.

להזמנת שירותי הסעות לבתי ספר ולקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, צרו קשר עם טיולי אתרים בטלפון 03-9341002. אנו נשמח לספק הסעות בהתאמה מלאה לצרכי המוסד!

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם