• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הסעות עובדים

הסעות עובדים

קבלו שירות הסעים אמין ואיכותי לעובדיכם עם חברת הסעות עובדים מובילה וותיקה - טיולי אתרים. אנחנו מתמחים בכל הקשור אל שירותי הסעות לעובדים. מאחורינו ניסיון עשיר ורב שנים בהסעת עובדים בכל רחבי בארץ וזאת לצרכים שוטפים וצרכים מיוחדים של חברות, ארגונים, מוסדות, רשויות מקומיות, רשתות, בתי מלון, חברות הייטק ומפעלים מתחומי עיסוק שונים.

הסעת עובדים ברכבים בטוחים ואמינים

לרשות לקוחותינו עומד צי רכבים חדיש ומאובזר המתאים בגודל ובאיבזור שלו לכל קנה מידה של חברה הצריכה הסעה לעובדים שלה באופן שוטף, החל ב - 10 מקומות ישיבה לרכב ועד 60 מקומות. ברכבים מטפל מערך אחזקה שוטף לאור תקני בטיחות ישראליים ובינלאומיים, לרבות תקן בטיחות ISO 9301 ותקן איכות ISO 9001. על הנושא מפקחים שני קציני בטיחות תעבורה מטעמנו אשר מונו על ידי אגף איגוד קציני בטיחות. כמו כן, אנו מעסיקים נהגים אחראיים, מנוסים וזהירים העוברים ימי השתלמות ורענון שוטפים בנושאי בטיחות, תקנות ודרישות חוק עדכניות.

אוטובוס יוטונגאוטובוס דולפיןמידיבוס

הסעות של עובדים לאירועי חברה, טיולי גיבוש של יום או יומיים בארץ של חברות בארץ - אם אתם חברה גדולה שמעסיקה מספר עובדים גדול בין 100 ל 200 עובדים הפתרון הנכון, המתאים והמומלץ ביותר עבורכם הוא להשתמש בשירותי הסעות. להציע לעובדים שלכם שירותי הסעה באוטובוסים או מיניבוסים  (תלוי במספר העובדים שלכם)  שיאספו אותם ממקום העבודה ויחזירו אותם למקום העבודה או הביתה.

יש המון סיבות להשכרת שירותיה של חברת הסעות אבל הסיבה העיקרית היא, דאגה לרווחת העובד ובטחונו האישי. חשוב לרכז את כל העובדים במקום אחד ולהסיע אותם ממקום למקום, לדרוש מכל עובד להגיע בעצמו פשוט בלתי אפשרי וגם יותר בלבול וחוסר עיקביות בזמני ההגעה של כל עובד. העובדים להשאר רגועים, לדאוג להגיע בזמן, אם יש עובדים שאין להם אוטו פרטי, שירותי הסעות הוא הפתרון עבורם.

הסעות עובדים שוטפות בלי הפסקה

חברתנו מספקת שירותי הסעות לעובדים בכל ימי החול ושעה ביום, למגזר הציבורי והפרטי כאחד. מדובר בהסעות לעובדים במועדים ומסלולים קבועים המתוכננים מראש בהתאם לדרישות מיוחדות, ושהינם בעלי גמישות תכנונית רבה. השירות מסופק באופן רציף תוך הקפדה על לוחות הזמנים ועל כל מחויבות אחרת שסוכמה מראש עם הלקוח. ההסעות שלנו חוסכות לבעלי ומנהלי החברה משאבים רבים, כמו גם כסף רב בתשלומי דלק ותחזוקת רכבים, או עלויות תחבורה ציבורית. מלבד זאת, אנו עושים כל מאמץ על מנת להסיע את העובדים לעבודה בזמן, כשהם נינוחים, רגועים ורעננים.

שירותי ההסעות עובדים שלנו הם תוך מתן דגש בלתי פוסק על בטיחות העובדים במהלך הנסיעה. הנהלת טיולי אתרים וכך גם הנהגים שלנו מודעים המוניטין שלנו תלוי בשירות שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו, ולכן חשוב לנו שהעובדים שלכם יגיעו בבטחון, יהיו רגועים במהלך הנסיעה, הנסיעה היא רגועה, הנהג מגיע בזמן, הנהג לא מתפרע בכביש, אלא נוהג בזהירות על פי כללי התנועה. הנהגים שלנו אדיבים וחייכנים, תמיד עונים בסבלנות - אנחנו עובדים שנים בתחום ההסעות ומספקים שירות שבנוי על מקצועיות ואדיבות. המחירים שלנו זולים ומשתלמים והעובדים לשכם יכולים להיות רגועים וכך גם אתם שהם יגיעו בזמן ובבטיחה לעבודה. אם יש לכם 10 עובדים או 60 עובדים, לנו יש מגוון רכב של רכבים שיעמוד בכל בקשה. אם אתם צריכים אוטובוסים קטנים או מיניבוסים או אוטובוסים להסעות עובדים גדולות, יש לנו אוטובוסים גדולים ומפוארים, מאובזרים וממוזגים.הסעות עובדים

 

הסעות עובדים לצרכים מיוחדים


מלבד הסעות שוטפות לעובדים אנו גם מספקים שירותי הסעות לצרכים מיוחדים של החברה, הכוללים בין היתר:

הגעה מסודרת לעבודה - עמידה בזמנים: אם אתה בעל משרד או מפעל וחשוב לך שהעובדים שלך יגיעו לעבודה בזמן, יתחילו בשעה הנכונה ללא איחורים, הפתרון הנכון הוא הזמנת אוטובוס או מיניבוס שיאסוף את העובדים שלך מהבית בבוקר וכן ידאג לחזרתם בזמן.

שירותי הסעות לעובדים חשוב כאשר יורד גשם לדוגמה, ולעובדים לא תמיד יש מכונית פרטית, או כאשר שעות העבודה הן לא רגילות, עבודה של משמרות והעובדים נאלצים לעבוד גם בלילות, על המנהל לדאוג להחזיר אותם באמצע הלילה הביתה בביטחה. אם אתם בעל ארגון או מפעל ואתר שוקל להשכיר את שירותיה של חברת הסעות למען הסעת העובדים שלך זה אומר שאתה חושב על טובת בעובדים שלך. עם חברת טיולי אתרים העובדים שלך יגיעו לעבודה בבטיחות, בהתאם לזמני העבודה, והמחירים שלנו הוגנים.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם