En
להזמנת נסיעה חייגו
03-9341002
השאירו פרטים
פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9341002

הסעות עובדים

שירות הסעות עובדים אמין ומקצועי עם חברת טיולי אתרים. אנחנו מתמחים בשירותים מסוג זה, ומאחורינו ניסיון עשיר ורב שנים לחברות וארגונים בכל רחבי הארץ.

שירותי הסעות עובדים עם טיולי אתרים

 • אנחנו מספקים את השירות בכל ימי השבוע ובכל שעה ביום.
 • אנחנו מספקים את השירות למגזר הציבורי והפרטי כאחד.
 • שירות הסעות עובדים לכל סוגי החברות, ארגונים, מוסדות, רשויות מקומיות, רשתות, בתי מלון, חברות הייטק ומפעלים מתחומי עיסוק שונים.
 • חברת טיולי אתרים היא חברה מנוסה וותיקה המספקת שירותי הסעות במשך 35 שנים פוריות ועשירות בניסיון רב. עם ידע רב והבנה עמוקה של צרכי הלקוחות ודיוק לכל לקוח ולקוחה.
 • אנחנו זמינים ומוכנים לספק את השירות לכל סוגי האירועים. כמו אירועי חברה, טיולי גיבוש של יום או יומיים ברחבי הארץ.
 • המוטו שלנו הוא שירות שבנוי על מקצועיות, אדיבות, סבלנות וסובלנות.
הסעות עובדים
נהגים מקצועיים ואדיבים
101
נהגים מקצועיים ואדיבים
צוות הנהגים של טיולי אתרים נבחר בקפידה ובדקדקנות
צי רכבים מפואר
103
צי רכבים מפואר
חברתנו מספקת סוגי רכבים מהמפוארים ביותר
לקוחות מרוצים
2601
לקוחות מרוצים
חברתנו מספקת שירותי הסעות עובדים לכל יעד ונקודה בארץ
צי הרכבים שלנו
אוטובוס 20 עובדים
אוטובוס 20 עובדים קראו עוד
אוטובוס 35 עובדים
אוטובוס 35 עובדים קראו עוד
אוטובוס 60 עובדים
אוטובוס 60 עובדים קראו עוד

שירותי הסעות עובדים

הסעות עובדים מיועדות עבור חברות וארגונים, כאשר אלו יכולות להיות קבועות, כלומר מתקיימות מדי יום או באופן קבוע בשעות מסוימות. מצד שני, ישנם גם שירותי הסעות לעובדים חד פעמיים: כגון, הסעות לימי כיף, ימי גיבוש, כנסים עסקיים, אירועי חברה ועוד.

✔ צי רכבים מותאם למספר גבוה של נוסעים
לרשות לקוחותינו עומד צי רכבים חדיש המתאים בגודל ובאבזור שלו לכל קנה מידה של חברה הצריכה כלי רכב שיכול להכיל החל מ-10 מקומות ישיבה לרכב ועד 60 מקומות. אם אתם חברה גדולה שמעסיקה מספר גדול של אנשים בין 100 ל-200 הפתרון הנכון, המתאים והמומלץ ביותר עבורכם הוא להשתמש בשירותינו.

✔ התנהלות בהתאם לתקני הבטיחות והאבטחה
ברכבים מטפל מערך אחזקה שוטף בהתאם לתקני בטיחות ישראליים ובינלאומיים. לרבות תקן בטיחות ISO 9301 ותקן איכות ISO 9001. על הנושא מפקחים שני קציני בטיחות תעבורה מטעמנו, אשר מונו על ידי אגף איגוד קציני בטיחות.

✔ צוות נהגים אחראי ומנוסה
לחברת טיולי אתרים חשוב לשמור על כללי הבטיחות בדרכים. השאיפה היא לייצר לנוסעים שלנו בטחון בזמן הנסיעה. ולכן אנחנו דואגים לספק נהגים אמינים עם נהיגה אחראית על הכביש. אנו מעסיקים נהגים אחראיים, מנוסים וזהירים העוברים ימי השתלמות ורענון שוטפים בנושאי בטיחות, תקנות ודרישות חוק עדכניות. הנהגים שלנו אחראים ורגועים. לא מתפרעים על כביש, אלא נוהגים בזהירות על פי כללי התנועה.

✔ הגעה בזמן בדייקנות על פי לוחות זמנים
שירות הסעות עובדים מתקיים באופן רציף, תוך הקפדה על לוחות הזמנים, ועל כל מחויבות אחרת שסוכמה מראש עם הלקוח. קיים דגש וחשיבות להגעה בזמן. על מנת שכולם יגיעו בזמן לעבודה והסדר הקיים ישמר.

יתרונות בשירות הסעות עובדים
חסרונות בהגעה עצמאית
✅כל העובדים מגיעים ביחד בזמן
❌איחורים ועיכובים בדרך לעבודה
✅שיפור תנאי העובד והגברת העירנות בעבודה❌עייפות לאחר נהיגה בפקקים ופגיעה בתוצאות הביצועים בעבודה
ידודותי לסביבהמגביר את זיהום האוויר
הפחתת הפקקים בכביש❌ריבוי רכבים ותנועה על הכביש 

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר   

כיצד שירות הסעות עובדים עוזר לניהול העסק?

אלו הסיבות לכך שבחירה בהעסקת שירות זה יעזור לכם לנהל את החברה שלכם בצורה טובה יותר: 

 • שיפור תנאי העבודה
  השירות מתבצע באופן יומיומי, ובסופו של דבר הוא משיג את המטרה הראשית שלו והיא, להקל על תהליך ההגעה היומיומי לעבודה. כתוצאה טבעית מכך, זה בא לידי ביטוי על המועסקים שלכם - אם הם מרוצים אז גם אתם מרוצים. כיום ארגונים, חברות ועסקים מכירים בחשיבות של מתן שירות הסעה לעובדים שלהם, שכן זה לא רק משפר את הפרודוקטיביות בעבודה, אלא גם תורם למורל ולמצב רוח חיובי שלהם. ולכן אנחנו אחראיים לספק את פתרון ההגעה היעיל והרגוע ביותר לעבודה. באמצעות שירות זה, זמן ההגעה לעבודה הופך להיות נטול לחצים, ויש בו זמן לנוח, להרגע ולהתכונן לעבודה. הגעה קלה ומהירה ללא צורך לעמוד בפקקים ולשרוף זמנים (ועצבים) יקרים בכביש, עוזרת להם להגיע לעבודה נינוחים ורגועים יותר. 
 • נסיעות משותפות עוזרות לגיבוש חברתי
  במהלך הנסיעה המשותפת קיימת האפשרות לשיפור, לחיזוק ולגיבוש היחסים החברתיים בין האנשי צוות בחברה. נסיעות אלו מקבצות אותם ביחד, יש להם זמן להכיר ולשוחח אחד עם השני ובסופו של דבר נוצר צוות מגובש יותר מבחינה חברתית. 
 • מניעה / הפסקת נושא האיחורים לעבודה
  הבעיה של איחורים למקום העבודה יכולה להיות לפעמים מאתגרת ולהפריע לפעילות עסקית יעילה. על ידי שימוש בשירותי הסעות עובדים מאורגנות, הם יכולים להיות בטוחים שהם יגיעו למקום העבודה בזמן ואין לכם צורך להתמודד עם תירוצים כמו "האוטו לא התניע" או תאונת דרכים בדרך. 
 • פתרון יעיל יותר מבחינה כלכלית
  מערכת מתוכננת ומדוייקת של השירות המבוקש יכולה לסייע בהפחתת הנטל הכספי. על ידי מתן אפשרויות תחבורה משותפות, ארגונים יכולים להקל על העלויות הכרוכות בבעלות על רכב פרטי, כגון הוצאות דלק, דמי חניה ותחזוקה. השימוש בשירות זה מפחית את הצורך לנהל מספר רב של קבלות, תעריפים והחזרי נסיעות עבור כל מועסק בנפרד. 
 • שיפור התדמית החברתית של בחברה
  על ידי העידוד בשימוש שירותי ההסעות של החברה, ארגונים יכולים להפחית משמעותית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם. זה תומך ביעדי איכות הסביבה ומתיישר עם יוזמה חברתית תאגידית. פחות רכבים על הכביש מפחית את הפליטת גזים מזיקים ורעילים לאטמוספירה. זיהום אוויר מזיק יכול לגרום לבעיות בריאותיות כמו דלקות דרכי-נשימה ומחלות נשימה כמו אסטמה.
 • לאחר קבלת אישור העסקת עובדים תוכלו לקבוע נקודות איסוף לעובדים, להגדיר שעה קבועה ולהנות משירותי הסעות עובדים, לפרטים נוספים על היתרי העסקה או בקשה לקבלת רישונות העסקה ליחצו. 

למה טיולי אתרים

קיימות מגוון חברות שיכולות לתת לכם שירותי הסעות, אז למה דווקא טיולי אתרים?
חברתינו היא חברה וותיקה עם ניסיון ומוניטין רב בתחום, אנחנו מחזיקים בנתח רחב בשוק ההסעות, גופים וארגונים מוכרים וגדולים משתמשים בשירותינו. אנו נושאים תעודות ותקנים בטיחותיים, לחברתינו יש קצין בטיחות תעבורה הממונה מטעם אגף איגוד קציני הבטיחות.
בנוסף בחברתינו קיימים מגוון פתרונות הסעה, אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים בגדלים שונים. הסעות עם 10 מקומות ועד 60 מקומות. הנהגים שלנו מקצועיים ואדיבים, לקוחותינו מרוצים ומשתמשים בשירותי ההסעות שלנו מכל מקום בארץ. אנו טיולי אתרים כאן בשבילכם לכל שאלה וייעוץ בנושאי הסעות עובדים.

הסעות עובדים מהפריפריה

הסעות לעובדיםבאיזורים עם תשתית לקויה של תחבורה ציבורית השימוש בשירות זה הוא דבר נפוץ ונחוץ יותר. באזורים רחוקים מהערים הגדולות והמרכזיות, שירות זה הוא היעיל ביותר. אנשים שגרים בפריפריה והם רחוקים באופן משמעותי ממקום העבודה ואין בבעלותם רכב פרטי זקוקים לשירותי הסעות בצורה משמעותית יותר. 

זה פתרון שמתאים בצורה מושלמת לאלו שגרים רחוק מהמרכז. המון חברות הייטק ממוקמות באיזו המרכז גוש דן, הרצליה, תל אביב או בערים גדולות. ישנם כאלה שגרים בדרום או בצפון הרחוק. עבורם להגיע לעבודה כל יום זה מעמסה רצינית. מדובר בנסיעה של שעה עד שעתיים כל יום הלוך וחזור.

חברות הייטק עושות מהלך אסטרטגי ונועז ומחפשות אנשי צוות מהפריפריה ויש החלטה לבוא לקראתם ולחסוך להם שעות מייגעות בכבישים או ברכבות עם שירות שמסיע אותם עד למקום העבודה. ארגונים רבים ממוקמים במרכזי ערים כמו נתניה, הרצליה או חיפה, והמארג עשוי לכלול מן הראוי את אנשי הצוות מהעיר והאזורים הסמוכים, אך כמעט תמיד ישנם כאלה שמגיעים לעבודה מרחוק.

הסעות עובדים לימי כיף וגיבוש של החברה

תעשו לאנשי הצוות שלכם כיף, זה רעיון מעולה שמגבש אותם ביחד. ימי כיף ואירועים חברתיים מחזקים את הקשר בין הצוות וביניכם גם כן. אל תהססו, פנו אלינו ואנחנו נעזור לכם לנהל את התניידות ממקום למקום. תעדכנו אותנו מה המסלול ואנחנו נהייה שם בהלוך ובחזור על הדקה. יש לנו את כל הציוד והרכבים הנדרשים על מנת להנעים לצוות שלכם את הנסיעה. רכבים גדולים, מרווחים, נקיים, ומצויידים בציוד שמע וסאונד איכותי ברמה גבוהה. כולל טלויזיות ומקרני פלסמה. טיול החברה הופך לחווייה בלתי נשכחת, אל תהססו להשתמש בשירותי הסעות לאירועים שלנו.

מפקח אישי שמנהל את שירותי הסעות לעובדים  

כאשר מבצעים עסקה עבור השירות, מדובר בדרך כלל בקשר ארוך טווח בין הספק (שמספק את הנסיעות) ובין הלקוח. קשר זה יכול להיות ברמות שונות של מורכבות ואורך, תלוי בסוג הנסיעה ובצרכי הלקוח. קשר זה עשוי לכלול הסכמות כתובות או מועצה בין הצדדים, כולל תנאים כגון מחירים, זמנים, תנאים משפטיים, תנאי ביטול וכדומה. זה עשוי גם להיות חלק מהפעילות הרגילה של העסק, ובכך יוצר קשר ארוך טווח בין הצדדים. 

ניהול הלקוח ובניית קשר חברתי

במקרים רבים, היכולת לבנות קשר חברתי ואמון בין הספק והלקוח חשובה מאוד לסיכויים שהלקוח יחזור על השירות שניתן על ידי הספק. זה יכול להתרחש בתחומים כמו עסקי אוטובוסים, מוניות אזרחיות. מפקח שממונה על לקוח של הסעות עובדים אישי הוא פתרון שיכול לסייע לשפר את חוויית הלקוח ולבנות יחס טוב ומרשים יותר עם הלקוחות הקבועים. באמצעות זה, אנחנו מצליחים להעניק שירות VIP אישי ומותאם אישית שיתאים לצרכי הלקוחות בצורה מיטבית. 

שירות אישי בהתאמה אישית

ההתממשות של הרעיון הזה עשויה להביא לפיתוח תהליכים יעילים יותר. כמו כן, זה מגבש את הספק עם הלקוח ואתם מקבלים שירות אישי ומותאם. המפקח האישי מבין את הלקוח ואת הצרכים שלו, ויוכל לספק תשובות מהירות ויעילות לשאלות ובקשות שיפנו אליו. בנוסף, בצורה כזאת, נשמרת שותפות מרשימה עם הלקוחות ולספק להם חווית שירות חשובה ומשתלמת.

נהגים קבועים ליצירת קשר חזק, אמין וידידותי

נסיעות עם נהג קבוע מעניקות ביטחון נוסף לנוסעים בזמן הנסיעה ובדרך לעבודה. הנוכחות של נהג מוכר ואמין יכולה לסייע ליצור תחושת ביטחון ואמינות במהלך הנסיעות היומיומיות שלהם. הנהג יכול להכיר את האנשי צוות ולהבין את צרכיהם, וגם להפעיל פרוטוקולים במקרים של חריגות או סיטואציות חריגות. 

הנוכחות של הנהג גם עשויה להשפיע על הנהגה הבטוחה וההגנתית שלו בדרכים. הנהג עשוי לשמור על יחסי דרך טובים ולספק מידע חיוני לגבי תנאי הדרכים, התנועה ועוד. מה שיכול לעזור למנוע תאונות דרכים ולשפר את הבטיחות. הנהג הקבוע אחראי גם על פרטים נוספים כמו תחזוקת הרכב והניקיון, מה שיכול לשפר את חוויית הנסיעה וליצור תחושת נוחות נוספת לנוסעים.

הסעות עובדים קבועות בכל ימי השבוע

שירותי הסעה קבועים שמתקיימים מידי יום ביומו, הם בהחלט חשובים ויעילים לצוות ולמעסיקים כאחד. הם מספקים יציבות ונוחות ומסייעים להם לתכנן את יומם בצורה טובה יותר. בו זמנית גורמים להם לחסוך זמן וכסף בהשוואה לשימוש בתחבורה ציבורית או רכב פרטי. 

נסיעות קבועות גורמות להפחתת עומסי תנועה בדרכים הציבוריות ולהפחתת עומסי תנועה בכבישים, מה שיכול להפחית את התופעות השונות הנובעות מתנועת התחבורה, כמו זיהום או מחלות ויראליות שנדבקים בהם בדרך לעבודה. למעסיקים יש גם אפשרות לתכנן את הנסיעות בדיוק ולהתאים אותן לצרכיהם המדויקים, ובכך להבטיח

שאלות ותשובות

האם עליי לבדוק אם לחברת הסעות יש רישיון עסק?

מומלץ טרם תחילת העבודה לבצע בדיקה האם לחברת הסעות אכן יש רישיון עסק. רישיון עסק זה מעיד על כך שהחברה אושרה על ידי משרד התחבורה ומבדלת אותה משאר החברות.

האם יש מוקד טלפוני מאויש בזמן מערך ההסעות לעובדים?

בהחלט! מענה מהיר ויעיל בכל זמן מערך האיסופים, גם לאנשים הצורכים את מערך השירות וגם לנציגי החברה. מענה מהיר ויעיל חובה בכל זמן ההתקשרות מול החברה.

מה חשוב לבדוק לפני ההתקשרות מול החברה?

רמת איכות ותחזוקת הרכבים של החברה, תחזוקת הרכבים באה לידי ביטוי בגורמים הבאים:

 • בטיחות העובדים.
 • נוחות.
 • מניעה מראש של תקלות המשבשות את מערך ההסעות השוטף.
איך מתבצעת הטמעת מערך השירות החדש במקום העסק ללא תקלות?
לפני הטמעת המערך חשוב שנציגי החברות יתאמו ציפיות ויתעמקו בדברים הכי קטנים על מנת למנוע כמה שפחות תקלות.
הטיפ החשוב ביותר שאנו ממליצים עליו, הוא לעבוד בשיתוף פעולה מלא. 
חברתנו בתהליך ההטמעה ממנה את נציגי החברה הבכירים לתהליך, עקב ההבנה שההטמעה צריכה להיות כמה שיותר חלקה תוך כדי שמירה על בקרה שוטפת.
מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים שירות הסעות לעובדים?

בטיחות (חגורות), רכבים חדשים, עמידה בזמנים וכו'...

אילו פתרונות הסעות יש לכם?

יש לנו 2 תקני בטיחות ואיכות של מכון התקנים, נהגים עם וותק, WIFI באוטובוסים, רכבים שעומדים בהתאם לדרישות הארגון, ורישונות.

הסעה לעובדים בהתאמה אישית

כמו כן, כדאי לדעת שחברת טיולי אתרים מאפשרת לכל פועל לבדוק את לו"ז הנסיעות כדי לוודא זמני איסוף.

 • לבכירים - בניית אסטרטגיית העברה מותאמת אישית ע"י חברת טיולי אתרים, הכוללת רכבים חדישים, מאובזרים ומצוידים בטכנולוגיות שונות.
 • למפעלים - העברת פועלים למפעלים בכל שעות היום והלילה. פועלים וצוות החברה מכל הסוגים מגיעים מוכנים ורעננים לעבודה.
 • מקומות מרוחקים - מומלץ להתאים אישית שירות זה עבור חברי הצוות והמחלקות המתגוררים במקומות מרוחקים, בהם התחבורה הציבורית אינה זמינה באופן תדיר ושוטף.

מחירון:

סוג רכבמחיר
מונית 4 מקומות100-1800 ₪
רכב 10 מקומות150-2000 ₪
רכב 16 מקומות175-2200 ₪
רכב 20 מקומות200-2400 ₪
מידיבוס 40 מקומות300-2600 ₪
אוטובוס 55 מקומות350-2800 ₪

הסעות לעובדים עם צרכים מיוחדים

בנושא זה, חשוב במיוחד להתאים את השירות כדי להבטיח שכל הנוסעים יוכלו להינות מנסיעה בטוחה, נוחה ומותאמת לצרכיהם המיוחדים.
אנשים עם צרכים מיוחדים יכולים להיות אנשים עם מגבלות פיזיות, נכות, אנשים בהריון, אנשים עם צרכים רפואיים מיוחדים ועוד.
השירות צריך להתאים את עצמו לאנשים עם צרכים מיוחדים ולספק פתרון מותאם לכל פרט.
חובה שלשירות זה תהיה נגישות מותאמת למוגבלות של הנוסע.
נוחות ובטיחות - שירותי הסעות עובדים עם צרכים מיוחדים צריכות לספק חוויית נסיעה בטוחה ונעימה בכל התנאים.

לקוחות ממליצים
שגיא בדש
שירות מעל הכל!! מענה לכל שאלה ופתרון לכל בקשה שצצה. אוטובוסים חדשים ונהגים עם שירות מעולה!
שגיא בדש
ירין שמע
הזמנתי אוטובוס ליום טיול לצפון. קיבלנו נהג מקסים ונחמד! וחשוב לציין שגם האוטובוס היה חדש. ובסך הכל שירות יוצא מן הכלל!!
ירין שמע
יובל נהרי
יחס אדיב ברמה הכי גבוהה שלקוח יכול לבקש. בשונה משאר החברות טיולי אתרים עונים לכל דרישות השירות ומעבר לכך.
יובל נהרי
מאי גיאת
מענה טלפוני מהיר! ושירות ברמה טובה+
מאי גיאת

אלפי העובדים שיורדים מידי בוקר לנתיבי איילון ולכבישים המהירים בארץ, במקום לנהוג ברכב שלהם כל בוקר, הם יכולים להגיע לעבודה כל יום ביומו עם הסעה קבועה ועם נהג מקצועי ואמין. בשורות הבאות, נבין מדוע שירות תחבורה עבור העובדים הוא חשוב. ומה היתרונות והיבטים נוספים הקיימים. 

מהם היתרונות שבעלי עסק מפיקים מהסעות עובדים?

השאלה היא לא בהכרח "למה צריך הסעות לעובדים?" אלא מהם היתרונות שאתם יכולים להפיק, בתור בעלי עסק משירות זה? מעבר לכך שהוצאה זאת נחשבת הוצאה מוכרת במס הכנסה, בנוסף לכך, יתרון משמעותי הוא שאתם תזכו לשפר דרמטית את התנאים של העובדים בארגון. 

כתוצאה משיפור תנאי העבודה והרווחה של העובדים, בד"כ גם הפרודוקטיביות של העובדים משתפרת בהתאם. באופן כללי, יש הרבה יותר יתרונות מאשר חסרונות בשירות זה. בעודו מוענק לעסקים קטנים ועד גדולים יותר בכל רחבי הארץ. יש לציין, שירותי הסעות עובדים מוענק באמצעות רכבים שונים ומגוונים. כך שחשוב לוודא כי הצי הלוגיסטי עונה על הצרכים שלכם. 

שירות תחבורה קבוע ומתוזמן הלוך וחזור מהעבודה עבור ארגונים, חברות ועסקים שונים, מייצר פתרון נוח, בטוח ויעיל להגיע לעבודה. מדובר בחסכון של זמן וטרחה ועובדי הארגון מגיעים לעבודה רעננים. היתרון המשמעותי עבור החברה בא לידי ביטוי בשיפור הפרודוקטיביות של העובדים, להפחית את העלות של תחבורה לעובדים, לשפר את שביעות הרצון של העובדים מהעבודה ועוד. 

הנה כמה יתרונות נוספים שכדאי להיות מודעים אליהם, וגם אתגרים שתצטרכו להתמודד איתם בהיעדר השירות:

יתרונות בשירותי הסעות עובדים
חסרונות הקיימים ללא שירותי הסעות עובדים
הגעה בזמןאיחורי עובדים
הגעה רעננה של עובדיםהגעה עייפה לאחר פקקים
פחות זיהום סביבתיזיהום סביבתי מוגבר
ללא חיפוש ותשלום חניהדרשת חניה עבור העובדים
העובדים יכולים לעבוד עם הלפטופלא ניתן לעבוד בדרך
הוצאה מוכרת במסאין פיקוח על החזרי המס

כיצד עלינו לבחור חברת הסעות עובדים? 

מציאת חברת הסעות עבור עובדי חברה זה אתגר לא פשוט. לבחירה של בעל העסק בחברה מתאימה עבור עובדי החברה שלו, יש השפעה ישירה על שביעות הרצון של העובדים ועל החברה עצמה באופן כללי ובכמה היבטים שונים. 

הפרמטרים עליהם מתבססים בבחירת החברה:

 • ניסיון: יש לבחור חברת הסעות עם ניסיון וותק רב. וכן ניסיון עם האזור או המיקום בו נמצא העסק. 
 • צי לוגיסטי: כדאי לבחון מראש את סוגי הרכבים הקיימים, כולל אפשרויות ייחודיות יותר כמו למשל, רכבי VIP במקרה הצורך. 
 • אמינות ושירות: טרם תשכרו את החברה הזו או האחרת, אנחנו ממליצים בחום לשוחח עם נציג טלפוני של החברה כדי לחוש בסוג השירות ואיכותו. 
 • מחיר ועלויות: המחיר נקבע בהתאם לסוגי הרכבים אשר בשימוש, בהתאם לשעות ומיקום, פיזור האיסוף, כמות העובדים ועוד פקטורים שונים. מכיוון שהמחירים עשויים להשתנות בין החברות השונות ברחבי הארץ, ההמלצה הכי נכונה היא לערוך סקר שוק מקדים. 

לאחר שתבצעו את סקר השוק הנדרש, תוכלו לפנות לחברת טיולי אתרים ולקבל הצעת מחיר קונקרטית ומנצחת. בסיכומו של דבר כל עוד תקפידו על מחקר שוק הכון לפני קבלת ההחלטה, תוכלו להגביר את הסיכויים למציאת החברה הנכונה.

פרטי התקשרות
כתובת: רחוב רבינצקי 6, פתח תקווה 49277
בניין משרדים "בית שוהם"
*יש נגישות לבעלי מוגבלות
טלפון: 03-9341002
טלפון של סדרן תורן: 050-8292752
פקס: 03-9315810
שעות פילות: א'-ה' 06:00-17:30 ו' 07:00-13:00 שבת - סגור
אז דברו איתנו
ואנחנו נדאג להביא אותכם ליעד בביטחה!