• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
שירות בכל מצב גם למצבר

שירות בכל מצב גם למצבר

עבור חברת הסעות מצבר שהתרוקן הוא כמובן מצב בעייתי במיוחד - ולכן אחד המאפיינים של חברה מקצועית באמת בתחום הוא בדיקה קפדנית של כל מצבר ומצבר בכל כלי הרכב שלה כחלק מהתחזוקה השוטפת שלהם.

מתי מחליפים מצבר?

מצבר לרכב פרטי מחזיק מעמד בדרך כלל בין 3 ל-4 שנים, בהתאם לאינטנסיביות השימוש ברכב ובמערכות החשמליות השונות שמשתמשות במצבר. באוטובוסים המצברים עשויים להחזיק מעמד זמן רב יותר - אפילו 5-6 שנים. כשמקפידים להצטייד במצברים איכותיים, מובטחת תוחלת חיים מקסימלית, וגם זהו אחד המאפיינים של חברה מקצועית בתחום שירותי ההסעות, לא להתפשר על איכות החלפים בצי הרכב שלה.
 
על-מנת למזער את הסיכון של רכב הסעות שנתקע בדרך לבר מצווה, באמצע הסעה לחתונה, במהלך יום כיף לעובדים או בשאר סוגי הנסיעות, חשוב מאוד לבחון את המצבר בתדירות המומלצת על-ידי היצרנים. בדיקות תקופתיות קבועות מאפשרות לזהות מראש מצברים שמתקרבים לסוף חייהם, ולהקדים תרופה מכה כך שאף רכב לא ייתקע.

איך לבחור מצבר לרכב הסעות?

באופן טבעי מצברים לרכב הסעות נדרשים לספק עוצמה רבה יותר מאשר מצברים למכוניות פרטיות. ישנם כמובן גם הבדלים בין מצבר לרכב שמותקן במיניבוס לבין מצבר שמיועד לאוטובוס. האוטובוסים הגדולים זקוקים מטבע הדברים למצברים החזקים ביותר - בדרך כלל 100 אמפר ומעלה, ולפחות 24 וולט.
 
מסיבה זו הפרמטר העיקרי לבחירת המצבר לכל אחד מכלי הרכב של חברת שירותי הסעות הוא התאמה אופטימלית לרכב ולמקום שמוקדש במנוע למצבר. פרמטר נוסף הוא גיל המצבר - כדאי לדעת שהבלאי של המצבר מתחיל להצטבר מרגע הירידה מפס הייצור ועוד לפני שהוא מותקן בכלי רכב כזה או אחר, ולכן מומלץ (גם לנהגים פרטיים) לבדוק את תאריך הייצור, שמוטבע על גבי המצבר.
עוד שיקול חשוב הוא המותג. בניגוד לתחומים אחרים שבהם שם מוכר הוא בעיקר תוצאה של פרסום מסיבי, בעולם המצברים מותג חזק פירושו איכות גבוהה, אמינות ללא פשרות ועמידות למקסימום זמן. 

מתי כדאי לנצל את האופציה של מצבר עד אליכם?

אם במקרה לא הקפדתם על הבדיקות התקופתיות ונתקעתם עם מצבר גמור, תוכלו לנצל את האופציה של מצבר לרכב עד הבית. זהו שירות שחוסך לכם זמן יקר - במקום לחכות לעזרה ולהתנעה בעזרת כבלים ואז להתרוצץ בין מוסכים, תוכלו לשבת בבית או במשרד, להמשיך בעיסוקיכם הרגילים והמצבר יגיע עד אליכם.
כמובן שגם במקרים אלה חשוב לבחור נכון את המצבר האופטימלי בהתאם לסוג הרכב שלכם, ולכל ההמלצות הקודמות, כך שהמצבר שיובא אליכם ישרת אתכם במשך תקופה ארוכה ככל האפשר ויספק מקסימום ביצועים. למרות השירות הנוח הזה, בכל זאת מומלץ להקדים תרופה למכה, גם כדי לא להיתקע וגם כי כשאתם מחפשים מצבר בלי לחץ קל יותר למצוא מבצעים אטרקטיביים.
השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם