• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הוצאת רישיון נהיגה למשאית

הוצאת רישיון נהיגה למשאית

רישיון נהיגה על משאית דורש מיומנויות רבות שאינן כלולות ברישיון נהיגה ברכב בעל מספר נוסעים קטן או אפילו גדול, על מנת ליהנות משכר נאה ועבודה עם סיפוק חשוב לעשות את זה בצורה מקצועית וטובה.

רבים רואים את הישיבה על המשאית בחשש ויחד עם זה כפרויקט גדול ומאתגר. הרצון לישיבה על הרכב הגדול עמוס הסחורה, יחד עם כל המחויבות זה מקצוע נחשק: רמת השכר של נהג משאית מצדיקה את המאמץ, נהגי משאיות עושים עבודה עם שליחות, עבודה על הכביש - מתגמלת.

עבודה זו דורשת מיומנויות והכרות עם הצרכים השונים, ההתמודדויות על הכביש והמסעות השונים ועם אחריות כבדת המשקל של תנועה כבדה בכבישי הארץ, בשעות העומס ובשעות החשיכה, ללא ספק מדובר באתגר ובאחריות גדולה.

איפה מוציאים רישיון נהיגה למשאית?

מכללת ידע היא מוסד מוביל לרכישת רישיון נהיגה על משאיות וכלים כבדים. במסגרת הקורס שמציעה המכללה לקבלת רישיון למשאית תרכשו הכרות עם כל התחומים הנוגעים לנהיגה מסוג זה. כך שאחרי הלמידה תוכלו לעמוד בהצלחה יתרה במבחנים הבודקים את הידע והיכולות שלכם לעמוד בקריטריונים המחמירים של משרד הרישוי. במכללת ידע עיצבו קורס שלא מבזבז לכם זמן ומקנה לכם רק את מה שצריך כדי להכין אתכם לנהיגה על משאית וכישורים חיוניים אחרים למקצוע.

  • במסגרת הכנה לנהיגה על משאית עוברים הכשרה בטעינה ופריקה. כך מכיר הלומד את  מלאכת הפריקה הבטוחה והנכונה ואת הטעינה המותאמת לכל מוצר שהוא. כן מתנסה הלומד בהובלת חומרים מסוכנים, המחויבות והצורה הבטוחה לעשות את זה. במסגרת הלמידה המקצועית והמקיפה תערך הכרות עם מסמכי הובלה, תוכנם, חתימות חיוניות, היתרים ואישורים.
  • כמו בכל קורס נהיגה ילמדו הכללים לנהיגה נכונה בהתאמה לכובד המשקל והמיקום של כל משא ומסע וכן טכניקות לנהיגה מונעת. עבודה בגובה, דיני תעבורה.
  • התלמידים יצטרכו לעבור קורס קצר ומקיף בתחום של עזרה ראשונה להכרות כלים והכללים החיוניים לנהג לרכב עם ממסע כבד.
  • הקורס כולל 54 שעות. כאשר בכל שבוע יערכו מספר שעות למידה במשך שניים או שלושה ימים.
  • המשתתפים בקורס חייבים לעמוד בקריטריונים מתאימים, כמו להיות בעלי רישיון נהיגה שנה מראש והכרות עם הכבישים.
  • המבחין וההתנסויות יערכו כחלק בלתי נפרד מהקרוס על מנת להכשיר את הנהג לקראת העבודה.
  • הקורסים הנערכים במכללת ידע לרישיון נהיגה במשאית, כוללים את מיטב הכלים להכשרת האדם ולהתאמתו לתפקיד והכניסה לעבודה בצורה טובה בדרך לפרנסה טובה. בחטיבת התובלה של טיולי אתרים יש צורך בנהגים אחראים ומסורים למשימות הובלה וגרירה מיוחדות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לאחר שתעברו הכשרה.

במכללת ידע ניתן לרכוש את הידע המקצועי בצורה הטובה ביותר, כאשר המכללה מאושרת ע"י משרד התמ"ת ומשרד התחבורה ומתמחה מזה שנים רבות בהכשרות מקצועיות בתחום התחבורה.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם