• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הובלה בתל אביב

הובלה בתל אביב

יש די הרבה ישראלים שמדברים על "מדינת תל אביב" - ואכן מדובר בעיר שמצד אחד היא כמובן חלק בלתי נפרד מישראל, ובעצם מהווה את העיר המרכזית במדינה מבחינות רבות, ומצד שני אי אפשר להתעלם מהייחודיות שלה. גם בתחום של הובלות דירה יש מאפיינים ספציפיים לעיר העברית הראשונה שחגגה לא מזמן 100 שנה וכדאי להכיר אותם.

האתגר המשמעותי עוד לפני שמתחילים להעמיס

אחד המאפיינים העיקריים שמייחדים הובלות בתל אביב בהשוואה להובלות בערים אחרות ברחבי הארץ הוא הקושי למצוא חנייה. ישנם מקומות בתל אביב, ובמיוחד במרכז העיר ובשכונות צפופות כמו פלורנטין, שבהם המובילים מגיעים השכם בבוקר (ובעצם זה יכול לקרות גם בצהריים ואפילו בערב) - ופשוט אין איפה להעמיד את המשאית ליד הבניין שממנו יוצאת ההובלה.

באופן טבעי מצוקת החנייה, שרק הולכת ומחמירה, עלולה לגרום לעיכובים משמעותיים וחשוב לקחת זאת בחשבון, והכי טוב פשוט למצוא דרך כלשהי לשמור על מקום חנייה פנוי שיש ממנו נגישות גבוהה לבניין.

איך משפיע קצב החיים המהיר בתל אביב על ההובלות?

תל אביב היא עיר ללא הפסקה ותזזיתית מאוד. בהתאם מתבצעות בה כל הזמן המון הובלות מכל הסוגים. במיוחד יש ביקוש רחב להובלות קטנות - סטודנטים שעוזבים דירת חדר לטובת דירת חדר אחרת, דירות שותפים שמתפנות וכל שותף צריך הובלה של מספר פריטים בודדים, הובלה של מקרר לדירה כזו או אחרת, הובלת רהיט אחד (שידה, ספה, מיטה) ועוד.

הביקוש הנ"ל יצר כמובן גם היצע רב של מובילים שמתמחים בהובלות קטנות בתל אביב, ואם אין צורך במשאית גדולה כדי להעביר את התכולה שאתם רוצים להעביר - כדאי לנצל את הפתרון הזה.

חדרי מדרגות צרים

גם בעיר שמתחדשת כל הזמן, ובקצב מהיר, יש עדיין בניינים ישנים. בבניינים האלה אין מעליות ובנוסף חדרי המדרגות צרים מאוד. במצב כזה ההובלה תהיה יקרה יותר - וזאת מפני שהתשובה לשאלה ממה מורכב מחיר ההובלה כוללת לא רק את כמות הפריטים שאתם מעבירים ואת המרחק בין נקודה לנקודה אלא גם את מידת הסיבוך של הוצאת כל הרכוש שלכם מהדירה שאתם מפנים.

הובלות עסקיות

תל אביב היא העיר המובילה בארץ מבחינת היקף הפעילות העסקית ולכן באופן טבעי ישנו ביקוש רב גם להובלות של משרדים, מחסנים ותכולת בתי עסק. עבור הובלה עסקית הדגש העיקרי הוא על יעילות מרבית, כדי שהעסק יוכל להתחיל לפעול (או לחזור לפעילות שגרתית) מהר ככל האפשר. בהתאם חובה לבחור חברת הובלות בעלת אמינות גבוהה ללא פשרות.

למה חשוב הניסיון הספציפי בעבודה בתל אביב?

באופן כללי כשנדרשת הובלה בתל אביב מומלץ בחום לבחור חברת הובלות עם ניסיון רב בעבודה בעיר הייחודית. הניסיון חוסך זמן יקר ובא לידי ביטוי גם בכסף, כשלמשל מי שלא מכיר את העיר ולא יודע מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לכל נקודה בה עלול להיתקע בפקקים ממושכים. גם ההעמסה והפריקה עלולים להתארך שלא לצורך, ובאופן כללי יש הבדל משמעותי בין מובילים שתל אביב היא כמו בית בשבילם לבין כאלה חסרי ניסיון.

לחצו על עוד שירותי הסעות לפרטים על שירותים מומלצים

 

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם