• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
מנוף סל אדם

מנוף סל אדם

 

מנוף סל אדם

סל אדם זו קובית מתכת יציבה המחוברת לזרוע מנוף. זרוע המנוף יכולה להתרומם לגובה ואף לנוע רוחבית וכך מאפשרת ביצוע עבודות בגובה, תוך הקפדה על דיוק ושמירה על בטיחות.

זרוע המנוף המחוברת למשאית, כך שנוח מאוד לשנע את סל האדם ממקום למקום בקלות רבה על ידי נהיגה פשוטה בכבישי הארץ. לזרוע המנוף מחובר סל שבתוכו מקום לאדם או שניים לנוע בנוחות. דפנות הסל גבוהות ויציבות ומאפשרות ביטחון רב למבצעי העבודות בגובה. הסל יכול להגיע לגבהים שונים ואף לנוח רוחבית, דבר שמקל מאוד על ביצוע העבודה.

עבור אילו מקרים נצטרך מנוף סל אדם?

מנוף זה מתאים לביצוע כל עבודה בגובה. קבלני בניין וחברת החשמל משמשות בו רבות, בין אם זה עבור הנחת אריחים חיצונים בקומה השישית של המבנה או תיקון רמזור ובעצם כל עבודה בגובה שבעבר הצריכה הנחת פיגומים.

מהם יתרונות השימוש במנוף סל?

 

מנוף זה בטוח יותר מפיגומים שכן דפנות הסל מגינות על העובד. במקרה בו העובד לא חש בטוב, המפעיל יכול מיד להורידו ללא תקלות. גם בתנאי מזג אויר קשים -למשל רוח מטלטלת-  דפנות הסל משמשות הגנה. משום שהסל מחובר למשאית, הוא נייד וקל לשנע אותו בכל רחבי הארץ. השימוש אפשרי מהרגע לרגע ואינו מצריך בנייה מוקדמת כמו בניית פיגומים. נוסף לכל יתרונות אלו, הזרוע המתכווננת המחוברת לסל האדם יכולה להגיע למקומות שאינם נגישים בהגעה מהקרקע, וכך מתאפשרת עבודה בקלות רבה יותר. מנוף סל חוסך בזמן של הנחת הפיגומים, נוח יותר לשינוע ולביצוע עבודות בתנאי מזג אויר קשים או במקומות בלתי נגישים, והחשוב מכל- הוא מספק הגנה טובה יותר לעובד. כל הציוד והמנופים עוברים טיפולי תחזוקה ונמצאו תקינים בבדיקות התקופתיות המחייבות. לצד ציוד מתקדם אנו מציעים גם את הוותק והניסיון שלנו בתחום, שנצבר במשך יותר מ-30 שנות פעילות פוריות בענף.

להזמנת שירות השאירו פרטים או התקשרו 03-9341002

 
השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם