• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הובלות מיוחדות

הובלות מיוחדות

הובלת מכולות וקונטיינרים

צריכים להוביל מכולה או מטען חורג? להוביל ברזלים לאתרי בנייה או שנאים כבדים למפעלי תעשייה? הגעתם למקום הנכון.אנחנו מבצעים הובלות מיוחדות לקבלני בניין, מפעלים וגם ללקוחות פרטיים. התקשרו 03-9341002

צורת ההעמסה והפריקה משמעותית, בשביל שמירה על הסחורה וכן כדי לאפשר ארגון נכון של  המלאי בצורה זריזה במחסן. טיולי אתרים מרכזת תחת קורת גג אחת את מגוון השירותים הנלווים להובלות אלו, כדי שההובלה תתבצע בזריזות וביעילות.
 

סוגי הובלות שאנחנו מבצעים:

 

הובלת מכולות וקונטיינרים

הובלת מכולה איננה מסתכמת בשינוע ממקום למקום אלא גם בפריקה והעמסה. המלאי במכולה כבד ומצריך תכנון מוקדם בעת ההעמסה, לשם פריקת הסחורה ותכולת המכולה בצורה שתקל על הסידור שלה במחסן. בחברתנו תוכלו ליהנות מצוות שלם שידאג להובלת המכולה והקונטיינרים מתחילת התהליך ועד לסיומו, תוך שמירה מלאה על המלאי ועל לוח הזמנים.

 

הובלת מבנים יבילים

הובלות אלו לרוב יהיו חד פעמיות. לעיתים עולה הצורך בצירוף מבנה שישמש הרחבה לעסק או אזור קבלת קהל זמני, או הוספת מבני דיור לכפר סטודנטים למשל. אין צורך להחזיק משאיות הובלה עבור שימוש חד פעמי, כאשר השכרת שירותי הובלה אלו זולה הרבה יותר. הובלת מבנים יבילים כוללת הובלה של המבנה בצורה בטוחה תוך שמירה על המבנה ללא הפעלת לחץ על קירות המבנה, ולעיתים אף חיבור לתשתיות אם יעלה הצורך.

 

הובלות מיוחדות

הובלת מטענים חורגים

כל מטען שהוא למעלה מתכולת דירה נכנס לקטגוריה זו. צריכים להוביל פסנתר כנף, או להעביר משרד? טיולי אתרים מבצעת הובלת מטענים חורגים עבור קבלנים, מפעלים ופרטיים. שירותי ההובלה חוסכים לכם לוגיסטיקה רבה, כאשר אנחנו דואגים לכל הקשור בהובלה.

 

הובלת משקלים כבדים

הובלת משקלים כבדים היא כמעט תמיד הובלת ברזל לבנייה. היא מצריכה החזקת מנוף להעמסה ופריקה וגם שירותי כוח אדם להפעלתו. בעת ההובלה חשוב לוודא כי הצוות שומר על נהלי הבטיחות למניעת פגיעות.  אנחנו זמינים לביצוע הובלות באופן חד-פעמי או באופן קבוע.

 

טיולי אתרים מתחייבת למקצועיות ואמינות

כל שירותי ההובלות המיוחדות שציינו לעיל מצריכים הדרכה נכונה של הצוות, שימוש במנוף ושירותי סבלות. טיולי אתרים מציעה שירותי הובלות מיוחדות, עם וותק וניסיון של שנים במחיר משתלם ועם תכנון לוגיסטי שיחסוך לכם הרבה כאבי ראש.

הובלת משקלים כבדים

חברת טיולי אתרים קיימת משנת 1988, מעל 30  שנה צברה ניסיון בארגון הסעות והובלות בכל רחבי הארץ. בעת ההובלה אנו מתחייבים להובלה בטוחה, שאף אחד מהצוות המוביל לא יפגע, גם בעת הובלת מטען כבד, וחשוב לא פחות- שהמטען היקר לא יפגע ויגיע למקום היעד בצורה שלמה. לשם כך אנו מחזיקים צוות שעבר הכשרות ומעודכן בנהלי הבטיחות, וכן את הציוד והמנופים להובלה החדישים ביותר שקיימים בשוק.

רוצים לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה 03-9341002

 

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם