• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
השכרת מנופים

השכרת מנופים

הנפת מבנים יבילים

 

השכרת מנוף מתאימה לכל מי שצריך להעביר ציוד כבד, כמו ברזל לבניין, מבנים יבילים, מכולות, שנאי חשמל ועוד. טיולי אתרים מציעה השכרת מנופים, כולל מנוף עם סל אדם. בין לקוחותינו הרבים ניתן למצוא קבלני בניה ומפעלים. צריכים שרות? התקשרו עכשיו ונמנף לכם כל מה שצריך 03-9341002.

השכרת מנוף, זמינה לטובת הרמה של ציוד כבד לקומות עליונות במבני מגורים, כמו פסנתר כנף, ארון גדול או מקרר מטבח גדול עבור לקוחות פרטיים. המנופים גם זמינים לטובת מוסדות גדולים יותר כמו בתי חולים ומסעדות, לצורך הנפת ציוד מטבח או ציוד רפואי. בין שירותי החברה תוכלו למצוא גם הנפת מבנים יבילים, הנפת שנאים ומנוף סל אדם.לעבודות עדינות בגובה.

אחריות - מקצועיות - בטיחות - עמידה בזמנים

 

הנפת מבנים יבילים

בין אם המבנה נשכר לתקופה זמנית ובין אם הוא נקנה, יש צורך בהובלתו והנחתו במקום היעד. הנפת מבנים יבילים צריכה להיעשות בקפדנות בכדי לשמור על המבנה ולא להפעיל עליו לחץ רב. ההנפה המומלצת היא בעזרת קורה שלא תפעיל לחץ על קירות המבנה. לאחר הרמת המבנה תתבצע ההובלה עד ליעד, שם בעזרת מנוף נפרוק את המבנה ונציב אותו בכל תנאי שטח, גם בתנאי שטח קשים.

 

הנפת שנאים

הנפת שנאים של חברת החשמל זהו שירות שחברתנו מציעה עבור חברת החשמל, או עבור קבלני בניין ומפעלים העובדים בתיאום מולה, למשל בעת הכנת תשתית לשכונה חדשה, או אם מתכננים לייצא את השנאי לחו"ל. משקל השנאי גבוה מאוד, ולכן דורש מנוף מיוחד להרמתו. באם מדובר בייצוא, לכל שנאי יתווספו גם חלקי חילוף שיוכנסו למספר מכולות, ועל כן יש לקחת בחשבון גם העמסת המכולות, הובלתן ופריקתן.

 

השכרת מנופיםסל אדם

שירות נוסף שאנחנו מציעים הוא סל אדם. סל אדם זו קובייה קטנה ויציבה המחוברת לזרוע מנוף המובנת על משאית.  מנופים עם סל אדם מיועד לביצוע עבודות שונות בגובה, כמו למשל תיקון רמזורים, עבודות בניה שונות בגובה ועוד. סל אדם חוסך את הצורך בהקמת פיגומים לשם עבודות בגובה ואף בטוח ונוח יותר, שכן הסל בנוי עם דפנות גבוהים להגנה על המשתמשים בו ובנוי כך שיש מספיק מרחב לנוע בתוכו בחופשיות. משום שהמנוף מחובר למשאית מדובר במנוף שקל לשנע בכל רחבי הארץ.

 

כל אחד מהשירותים הנ"ל מצריך שימוש במנוף, בין אם מדובר בשימוש חד פעמי או קבוע. חברתנו תעמיד לרשותכם מנופים לעבודות הרמה, בהתאם לטיב העבודה הנדרשת.

חברתנו קיימת בענף מאז שנת 1988, וצברה מעל 30 שנות  ניסיון בשטח. בין לקוחותינו לקוחות פרטיים, הצריכים הובלת מטענים חורגים וכן לקוחות עסקיים ומוסדיים, כגון קבלני בניין, חברות אוטובוסים, חברות כרייה, חברת החשמל , צה"ל, ועוד. כל ההובלות ושירותי ההנפה מבוצעים עם דיוק רב בעת העמסה, ההנפה , ההובלה והפריקה, וזאת תוך שמירה על דיוק בזמנים, כי אנו יודעים שזמן שווה כסף.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר עמנו באתר או בטלפון, ונשמח לשמוע כיצד המנופים שלנו יכולים לשרת אתכם בצורה מייטבית. להצעת מחיר משתלמת התקשרו עכשיו 03-9341002

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם