• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
גרר משאיות ואוטובוסים

גרר משאיות ואוטובוסים

אולי בעבר גרירת אוטובוסים ומשאיות הייתה מסובכת, אבל היום אנחנו יכולים לעשות לכם את זה פשוט. בזכות משאיות גרר מיוחדות גם אם נתקעים, זה לא אסון, אנחנו מגיעים תוך זמן קצר לחץ  את הרכב. תרשמו לעצמכם את המספר  03-9341002 ותחסכו לעצמכם הרבה זמן ועלויות. אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם גרר חילוץ.

לא משנה אם זו משאית או אוטובוס. אנו מציעים שירותי גרירה לכל החברות במשק, חברות אוטובוסים, קבלני בניין, חברות כרייה וגם צה"ל. שירותי הגרירה שלנו זמינים עבורכם, וניתנים להתאמה לפי כלי הרכב ותנאי השטח. לאילו כלי רכב השירות שלנו מותאם?


פשוט – מהיר – אמין

 

גרר משאיות ואוטובוסיםגרירת אוטובוסים – כולל הספקת רכב חלופי להשלמת הנסיעה

טיולי אתרים מציעה גרר משאיות ואוטובוסים עבור חברות היסעים ותחבורה ציבורית, כמו גם עבור צה"ל. לצד שירותי הגרירה נוכל להעמיד לרשותכם אוטובוס חלופי מצי האוטובוסים שלנו, כדי שהנוסעים יוכלו להמשיך בדרכם בלי עיכוב בזמנים.

גרר משאיות – כולל חילוץ בעזרת מנוף

גרירת משאיות וחילוץ המשאית יכול להתבצע מהכביש או מדרך עפר. שני המקרים מצריכים שימוש במנוף ולכן יש צורך לפנות לחברת גרר מתאימה המחזיקה את הציוד המתאים. בעת הפניה יש לוודא כי המנוף מסוגל להרים את משקל המשאית עצמה כולל התכולה שבתוכה.

גרירת שופלים

גרירת מחפרון (הנקרא גם שופל) או ציוד הנדסי כבד אחר מתאימה לקבלני בניין וחברות כרייה. לעיתים יצטרכו לבצע גם חילוץ בהתאם למבנה אתר הבנייה. גרירת שופלים גם היא מצריכה שימוש במנוף ולא כל חברת גרר יכולה להציג את הציוד הנדרש לגרירה זו. למזלכם, טיולי אתרים מחזיקה בכל הציוד הדרוש לחילוץ וגרירת המשאיות או השופלים, עם התחייבות להגעה מהירה כדי שהעבודה באתר לא תתעכב .


גרירת צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) – כולל הובלות קבועות

שירות נוסף אותו אנחנו מציעים לצד גרר משאיות ואוטובוסים, הוא שירותי הובלות וגרירת ציוד כבד. שירות זה כולל הובלת וגרירת  ציוד מכני הנדסי, הובלת ציוד לדרכי עפר ועוד. ניתן להיעזר בשירותי החברה באופן חד פעמי עבור גרירה או באופן קבוע עבור הובלות ושינועי של ציוד כבד, ברזל ומטענים חורגים.

 

חברת טיולי אתרים קיימת משנת 1988. את תחילת דרכה היא ביססה בתחום שירותי ההסעות בכל רחבי הארץ ולרשותה צי אוטובוסים רחב. לצד שירותי ההסעות, טיולי אתרים מציעה שירותי הובלה וגרר מקצועיים, עם ניסיון וותק של מעל 30 שנה. הציוד בו אנו משתמשים לגרר משאיות ואוטובוסים עובר טיפולי תחזוקה שוטפים ונמצא תקין בעת הבדיקות התקופתיות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכלי התחבורה שלכם בידיים הנכונות.

נציגי חברת אוטובוסים או קבלני בנייה? אל תחכו עד שתתקעו באמצע העבודה כדי להזמין גרר, אלא סגרו מראש על גרר קבוע לעת הצורך וקבלו מחיר מועדף. הזמנת גרר ברגע האחרון עלול לקרות בזמן מחסור. לכן הירשמו אצלנו מראש וקבלו עדיפות.

צרו איתנו קשר באתר או דרך הטלפון ב- 03-9341002, ונשמח לענות על כל שאלה ולגבש עבורכם הצעת מחיר מתאימה.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם