• לשירותי הסעות חייג עכשיו03-9341002
טיולי אתרים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 03-9341002
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
הובלת מבנים יבילים

הובלת מבנים יבילים

זה לא סוד שהובלת מבנים יבילים זה מבצע מסובך ומסוכן, ובדרך כלל גם יקר. טיולי אתרים מחזיקים כלי רכב עם עגלות והתקנים מיוחדים במיוחד כדי לתת פתרונות יעילים להובלת מבנים. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שההובלה תתבצע בזמן, ללא תקלות וללא נזק, ובמחיר משתלם. התקשרו עכשיו ונטפל בבקשה שלכם בהקדם 03-9341002

 

הנפה והובלה של מבנים יבילים זאת מומחיות שלנו

מבנה יביל מובל בדרך כלל פעם אחת או פעמיים - ממקום הייצור עד למקום היעד. אם מדובר במבנה זמני תתבצע הובלה חוזרת לאחר סיום השימוש. ההובלה אינה כוללת רק הסעה בכבישי הארץ, אלא גם הנפה. מה הכוונה בהנפה של מבנה יביל ואיך היא מתבצעת בפועל? בניגוד לסחורה שניתן לעלות על משאית בעזרת שני סבלים, כאן יש צורך במנוף מיוחד להרמת המבנה. המנוף לא יכול לאחוז באחד מצדדי המבנה וכך להרים אותו, שכן אז הוא עלול להינזק. גם הרמה בעזרת החזקת המבנה משני צדיו עלולה ללחוץ על הקירות החיצוניים ולייצר סדקים או שיקוע כלפי פנים. ההובלה נעשית בעזרת קורה מיוחדת, ובאופן ששומר על שלמות וצורת המבנה.

הובלת מבנים יביליםלאחר ההנפה המבנה מוצב על המשאית ומשונע למקום הרצוי בארץ. לאחר ההגעה יונח המבנה- שוב בעזרת הנפה במקום הרצוי. יש לוודא כי המנוף שבחרתם מתאים להנחת המבנה בתנאי השטח הנתונים. אם מדובר בחלקת אדמה ישרה אין בעיה, אך לעיתים דרך הגישה אל מקום הנחת המבנה אינה נגישה ומצריכה מנוף בעל זרוע ארוכה.

אנחנו מתחייבים להובלת מבנים יבילים תוך הקפדה מירבית על בטיחות ועמידה בלוחות זמנים - אנו מקפידים לבצע הדרכות בטיחות לכל אנשי הצוות ומוודאים שכל אחד ואחד מכיר את נהלי הבטיחות. טיולי אתרים הוקמה ב-1988, צברנו מעל 30 שנה של ניסיון בשטח בהובלת מבנים יבילים ורכשנו הבנה עמוקה בתחום ובאתגרים המיוחדים לו. בנוסף, אנו מחזיקים את הציוד המכני והמנופים הנדרשים להעברה המתקדמים בשוק, העוברים טיפולי תחזוקה שוטפים. בצורה זו ההובלה על ידי חברתנו תתבצע בצורה חלקה, תוך שמירה מלאה על המבנה.

מבנים יבילים נוחים מאוד לשימוש כאשר רוצים להוסיף משרדים זמניים לעסק, להרחיב את אזור ההמתנה של הלקוחות וכיוצא בזה. השימוש בהם יכול להיות זמני, בהתאם לצורך- או קבוע. המיוחד בהם שאינם משמשים רק לעסקים אלא גם למגורים, וניתן למעשה לעצב אותם לפי דרישה בעיצוב המתאים לעסק ובעיצוב המתאים למגורים קבועים.

לא משנה מה הצורך שלכם, הגעתם למקום הנכון. הובלות כאלו הן מומחיות שלנו.

יש לך מבנה להוביל? אל תסתבך, צור קשר בטופס או בטלפון ונטפל לך בכול מא' ועד ת' במחיר משתלם  03-9341002

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם